Vape evolúció másként

Sziasztok :slightly_smiling_face:

6 éve vapelek, kezdetben, leszámítva a kezdő (pálcika szettet) a DL vonalat erősítettem évekig. Én soha nem voltam ez a gyűjtögető. Nekem tényleg csak az a lényeg, hogy legyen 1-2 jól működő szett ami megbízható. ~1 éve viszont átnyargaltam a MTL-re, ennek leginkább költségkímélő okai voltak. Sokkal kevesebb liquid fogy így mint azelőtt. Én alapból SnV (shortfill, longfill stb.) ellenes vagyok. Úgy gondolom, hogy ezek megjelenései drágították meg az aroma piacot. Kicsit megforditva, mint tudjuk az idő pénz ha gyorsabban akarod szívni kedvenc ízed akkor fizess többet elvet követik. A baj azzal van, hogy ezzel drágultak/megszűntek aromakoncentrátumok is.
Szóval a lényeg, hogy szerettem DLezni de mára eléggé költséges hobbi lenne számomra, így MTL ezek :slightly_smiling_face: arra törekedve, hogy minél kevesebb fogyjon.

Eddigi készülékeim időrendi sorrendben:
Modok:

  • valami eGo pálcika :thinking:
  • Wismec RX2/3
  • SMOK Alien 220w
  • Asmodus Minikin V2
  • Vandy Vape Pulse BF 80w
  • Ijoy Captain PD270

Tankok:

  • SMOK TFV8 babybeast
  • Ijoy Limitless Plus RDTA
  • SMOK TFV8 cloud beast
  • Wotofo Recurve RDA

Amik most vannak:
Modok:

  • Geekvape AEGIS Solo
  • Ijoy Cigpet Capo

Tankok:

  • Hellvape MD
  • VXV Soulmate RTA

Az újabb készülékekről nem tudok nyilatkozni mert nem igazán követem.

Ez csak az én véleményem :blush: Természetesen mindenki azt vesz amit a pénztárca enged :slightly_smiling_face:

Szép napot :slightly_smiling_face: Szuper téma Viktor :heart::slightly_smiling_face:

17 kedvelés