Vape evolúció másként

Szia Viktor! Sziasztok Vaperinák!
Nagyon jó a kérdés és be is indítja az ember agyát! És megdöbbenve tapasztalja, hogy mikor elhatározza magát az ember az analóg letételében két cél lebeg a szeme előtt szerintem! Az első és talán a legfontosabb az egészség( amiben ugye csak bízhatunk) hogy ezzel az alternatívával sikerül a meglévő állapotot stabilizálni ill. talán nem rontunk rajta esetleg ha szerencsénk van kicsit javul a helyzetünk! A másik fontos szempont számomra anyagilag ne terhelje úgy a családi költségvetést mint az analóg! Na ez már nem annyira számottevő szerintem( persze vannak kivételek) sajnálom de én nem ide tartozom! Én lassan két éve tettem le az analógot azóta csak a vape és sajna azon táborba tartozom akit teljesen bekebelezett ez a világ és ez a technika! Persze azért azt hozzá kell tenni előtte is próbáltam átállni e-cigire de a régi technikával be kell vallanom nem sikerült! Nekem is egy porlasztós MTL tankkal sikerült elhagynom teljesen az analóg világot! Sosem felejtem el első 2hetes utamra nekiindultam 2 tankkal 20db porlasztóval 4akksival és 20darab 10ml kész liquiddel mindemellé még 2karton cigivel! Hátha nem bírom vagy megadják magukat a porlasztók, vagy elfogy a leves vagy ki tudja mi történhet! Sikerült a 2hetet letolni 5porlasztóval 150ml levessel! Közben megjelent az RBA fej gondoltam nem egy nagy vasziszdasz megépíteni meg jóval olcsóbban jövök ki rendeltem 2db-ot kis kazánomba hozzá huzalt, vattát,barkácseszközöket! Még ekkor berendeltem kész liquidet persze fejlődtem már olyat ami nem kokszol annyira! RBA nagyon bejött 3hónap után még meg volt a 15db porlasztóm! Átálltam a saját keverésre ugye anyának az agyára mentem, mert hétvégén bekevertem a 200ml-t őt meg naponta hívtam hogy rázogassa, szellőztesse! Működött a dolog,de gondoltam fejlődni kéne kellene valami kis RTA kazán! Hátha jobb lesz, könyebb lesz építeni! Na és azóta nincs megállás! Még anyára gondolva beruháztam egy keverőgépre ne kelljen neki rázogatni! 2-3 szett mindíg van nálam a kamionba(melós szettnek hívom). Otthon is van pár szett, minden alkalomra! És mindíg keresem az új készülékeket, innovációkat hátha még tökéletesebb eszköz jön és nagyobb frenetikus élnényt nyújtana! Szóval nagy betűkkel írom remélni tudom, hogy Egészségesebb pénznyelőre váltottam! Kollégám az ellenpéla 2db Vype készüléke van fél évente ha kezdi megadni magát az akksi vesz egy másikat! Kamionba bekeveri a levest azt el van vele! Ő állandóan elmondja egészségesebb meg jóval olcsóbb is! Ebben ki is merül az érdeklődése a vape iránt! És neki is igaza van!

15 kedvelés