Vape betegség

Sziasztok!

Most, hogy szinte halálomon vagyok a férfinátha miatt, azon agyaltam, hogy vajon ki mennyire tolja a vépelés, amikor náthás? Nekem most ilyen igazi takonykor van, torokfájással kezdődik, olyankor már tudom, hogy az a krákogás, kaparás minek a jele. Ilyenkor még tolom rá a gőzt, hadj szóljon.

Aztán jön pár napig az az igazi taknyon csúszás, amikor szinte, mint a víz folyik kifelé az emberből a cucc, napi 200 db zsebkendő minimum kell. Na ilyenkor már nem szívom egyáltalán, néha-néha bepróbáltam, de nem esett jól.

Majd jön a sürüsödő időszak, ilyenkor a teljes ízvesztés kezd javulni, már az orrodon is kapsz néha levegőt, de azért a vépelés meg nem 100%-on, néha egy-két slukk.

Majd jön a lecsengő szakasz, most például a köhögés abszolút nem jött elő, csak még érzem, hogy az arcomba be van gyülve a cucc, de most már vépelek, mintha nem lenne holnap.

Na, ti vépetek náthásan? :grin:

10 kedvelés

Persze. :slight_smile: Én is most bukdácsoltam keresztül egy a férfináthához nagyon hasonlító nőináthán. (Ne haragudj Ispy, de nem tudtam kihagyni.) :rofl: De azért a nikotin az kell. :slight_smile: És ilyenkor előkerülnek a koromfeketére ért bűnrosszul beválasztott ízek amikkel alapjáraton a haveromat szoktam megkínálni, de az ellenségemnek sem adnám oda. :grin: Szigorúan a nikotin miatt, de azért 3 nap alatt elpöfékeltem 3ml-t.

3 kedvelés

Nálam perpill nincs teljes ízvesztés, szóval érzem, csak nem olyan intezív. Ennek ellenére visszafogottabban tolom. Vagy ezért. Vagy mi. :joy:

2 kedvelés

Én is egy halálközeli náthába szenvedek de a vapelési szokásom és mennyisége is hasonló…

6 kedvelés

Nekem is megvan a nátha, ízeket érzek ugyanúgy tolom mint ahogy szoktam.
Nem is értem miért, ez valami fura nátha, mert tavaly elmaradt!

3 kedvelés

Igen, tavaly elmaradt. Csodálkoztam is, mert minden szeptemberi iskolakezdés így megy már régóta.

2 kedvelés

Én már túl vagyok rajta az idén. Olyankor nálam a mentolos ízek kerülnek előtérbe, sőt még sok Negro meg Dorithricin, amíg kapar a torkom, mert azok nálam enyhítik az orrdugulást. Érdekes, most már hogy szűnőben van a nátha, csak akkor folyik az orrom, amikor vapelek. A köhögésre dettó így hat, mint egy köptető, a gőz kihajt mindent, utána csendben vagyok egész nap. Többek közt ezért is nem hagyom abba olyankor, mert legalább az köptet. Nem kellenek a köptetők.

5 kedvelés

Simán. Ahogy Kinga is írta ilyenkor kegyelembe részesítem a csatornaszökevény aromákat. Pl. a covid alatt sikerült nullára redukálni az ellenségeimnek feliratú polcot.

3 kedvelés

Mióta vaper vagyok nem voltam beteg :slight_smile:
Dohányzóként nem zavart semmiféle betegség, csökkentve, de szívtam akkor is a tüdőropit :smiley:
Ha esetleg lebetegszem, szerintem akkor kapom elő a beast king tankot és tolom bele a legerősebb mentolt :smiley:

6 kedvelés

En csak husvet ota vapelek,de azota nekem sincs referenciam semmilyen betegsegrol​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szervusztok !

Nálam vasárnap reggel kezdődött, a 4-5-6 tank helyett 1 tankot bírtam “elszopkodni” :rofl: egész nap. De már helyre állt a rend, már 8-10 tank is elmenne. :smile:

7 kedvelés

Mi az a natha ? :slight_smile:

3 kedvelés

Mindenkinek jobbulást kívánok aki beteg.

8 kedvelés