Vape a családban? Hát ez totál szívás!

Nekem a nővérem fiát sikerült “áttéríteni”. A munkatársaim (mint tág család) most néhányan szeretnének áttérni iqosról. :slight_smile: Remélem, tényleg sikerül nekik. :slight_smile:

6 kedvelés

Ha Te segítesz, akkor biztos menni fog Nekik. :blush:

2 kedvelés

MegMorpholod őket és kész! :wink:

4 kedvelés

Remélem! :slight_smile: Én megteszek mindent, amit tudok. :slight_smile:

5 kedvelés

Ez a Morph-ondírozás? :grinning:

6 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:

Az egyik kollégám azt mondta, hogy én vagyok a Vape Pope, és a végén Vape egyházat fogok alapítani… :rofl::rofl::rofl:

Mindennapi gőzünket add meg nekünk ma… :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Az az… MORPHium, MORPHológia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

4 kedvelés

Megy ez! :grinning:

3 kedvelés

Poént félre téve (kis ízelítő péntekről=spoiler veszély!), rendeltem nekik Joyetech eRoll MAC készülékeket, és azzal szeretnének áttérni.

Azért ezzel a készülékkel, mert tetszik neki a méret/forma, és egyszerű, mint a faék.
Pénteken viszek melóba egy mtl deippert, és több féle ízű liquidet, aztán tudnak próbálgatni ízeket. Ezután rendeljük nekik az alaplevet, és az aromát.
Én ennyit tudok nekik segíteni indulásnál, illetve ha kérdés/kérés van, akkor abban. :slight_smile:

7 kedvelés

Sziasztok!
Sajna a családban csak én dohányoztam.
A baráti társaságomban szintén csak én dohányzom, szóval nekem nem volt annyira vészes, a munkahelyemen sokan analógot használnak, aki próbált átszokni e-cigire mind le akart beszélni, mert nekik egy idő után fogorvoshoz kellett járni, és ott ajánlotta a doki,hogy hagyjanak fel a vapeléssel mert a gőz meglazítja a fogakat és kihullanak. Kicsit érdekes volt számomra, olvasgattam,böngésztem de semmi ilyet nem találtam. Aztán jöttetek Ti kedves Vaperek/ Vaperinák és már vagy 4hónapja füst mentes vagyok. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Gratula Neked a sikerhez!!! A fogorvos miatt ne aggódj, folyamatos kontroll alatt állok (más okból kifolyólag), az egyetlen visszatérő téma: cigaretta? Az ecigi megy? Ha igen, akkor jó. Az íny állapotát döntően befolyásolja az analóg cigaretta, ha már alaposan megteltek az ínytasakok, ha eleve elindult pl egy ínysorvadás, valóban nehéz lenne azt állítani, hogy a vapelés majd jót tesz. De ez nem is gyógyszer! Ilyen esetben nem árt a fokozott figyelem, de a vapelés önmaga nemigen fog rontani a helyzeten.

4 kedvelés

Sok sikert Nekik, Nektek!!! Tudom, innen a távolból hülyeségnek hangzik, de ha tudok segíteni bármiben is, keressetek nyugodtan! :wink:

1 kedvelés

Üdv a Vaperinák/Vaperek világában! :slight_smile: Gratula a sikerhez! :slight_smile:
Sok sikeres, dohány mentes évet kívánok! :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi, átadom nekik! :slight_smile:

Köszi a felajánlást. :slight_smile: Még akár úgy is alakulhat egyszer. :wink:

1 kedvelés

Sziasztok! Eddig csak némán figyeltem, de ez a téma számomra is fontos. Köszi! Azt gondolom először magamban kell helyre tennem (persze tudom, hogy így van), hogy a vépelés nem dohányzás. Ezt még nem sikerült, pedig 5 év alatt összesen 1 doboz analógot szívtam el -az utóbbi két évben semmit- és csak nagyon szűk körben gőzölök. Mindenki más okból ragaszkodik a szenvedélyéhez, a függés is mindenkinél mást jelent. A legnehezebb egy nem nikotinfüggővel megértetni, hogy nekem miért több az előnye, mint a hátránya. Konfliktuskerülő vagyok és nincs kedvem magyarázkodni a családban. Végül, köszönöm ezt a profi oldalt és persze a közösséget! Jó itt lenni!:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szia János. :blush:

Üdv köztünk, érezd jól magad!

2 kedvelés

Ez egy érdekes téma!
Én nagyon sokatokhoz képest újoncnak számítok a 1,5 gőzölésemmel de a tudásomat igyekszem minél jobban, gyorsabban fejleszteni ez a vapelési szokásaimon is látszik változnak az eszközeim, modjaim, tankjaim stb…
Ez a családomnak is feltűnik pedig ők aztán nem értik ezt de nem is akarják.
Eleinte a csúnyán a nézés és a megjegyzések mentek pl.: Minek szívod azt a sz@rt? Aggódtak nagyon féltették azt a maradék látásomat. Ment a kérlelés, hogy hagyjam abba de ezek nyílván mit sem értek :smiley: hiszen makacs vagyok és ami nekem jó az marad (ugyan ez lezajlott a cigivel is).
Az elfogadás akkor jött el mikor észrevettem, hogy nem látványosan de egy minimálisan javult a látásom az erek alapból nagyon rosszak a szememben és az analóg mégjobban összehúzta azokat
Ezt nagy örömmel elmeséltem édesanyámnak aki nagyon megöeült és annyit kérdezett:
Hogy működik?
Én nagy lelkesen elmeséltem.
Megérteni nem akarja és kipróválni sem fogja más világban nött fel de mostanra teljesen elfogadják és nem néznek ki a vapelés miatt.

9 kedvelés