VandyVape Berserker V1.5 MTL RTA

Ma beszereztem életem első RTA tankjat. Büszke vagyok magamra mert sikerült elsőnek jól megépíteni. Még csak a gyári Superfine mtl fused clapton(Ni80) 0.7 Ohm coilal próbáltam. Vettem mellé egy tekercs Superfine mtl fused clapton(KA1) huzalt, majd az lesz az igazi próba, hogy szépen megtekerni :sweat_smile:.
Akinek van ilyen tankja az milyen huzalra és vattara esküszik hozzá? Minden építő jellegű dolgot szívesen meghallgatok még nagyon az ismerkedős szakaszban vagyok az RTA dologgal.


5 kedvelés

Én nem vagyok klepton fan, szálhúzal, ss vagy kanthal, 28 vagy 29 ga, 5-7 tekerés, kész.

4 kedvelés

Mióta a Bp Mods vattát használom, megváltozott az életem, szivesebben ülök le tankot újratekerni:
image
Kapható 2,5 és 3,0mm vastagságban.
Nem mellesleg az összes kritériumnak megfelel, amit számonkérnél egy jó vape vattától. :+1:

5 kedvelés

Evvel abszolút egyetértek @Balazs_Samu_Nagy, semmi pepecselés nincs vele, vágod és már teszed is a 2,5 és 3,0mm tekerésekbe, élmény vele dolgozni! :wink: :+1:

5 kedvelés

Cotn Threads vattát vettem hozzá mondván kezdésnek jó a cipofuzos, de pont nem ment át a gyári tekerésen így olló lett a vége meg egy picit le kellett szedni belőle, de eddig ez is remek ízeket ad. Mindenképpen kipróbálom amit, ha megyek haza akkor veszek is egyet.

1 kedvelés

Na bakker! Megint vehetek valamit! :joy::joy: Mikor azt hiszem megvagyok nyugiba, mindig toltok egy infót! Kipróbálom, ha találok