Vandy Vape Pulse aio 0.5

Üdv. Valakinek valamilyen tapasztalata és jó tanácsa
A pulse aioval és vessel rba-val kapcsolatban? Melyik akku tudja a legjobban meghajtani? Milyen akkut érdemes beszerezni ami jó ár-érték aránnyal bír? Láttam 21700-ast 8000Ft-ért viszont a fele ennyibe kerülő 18650 közt csak 750mAh és 30v különbség volt. Tényleg ennyivel többet ér ez a “kis különbség”? Az tényleg igaz hogy nem lehet megtekercselni maga a gépbe az rba-t?( szerintem meg lehet valahogyan oldani mert a gtx,voopo és stb rba cuccosát is megoldotta mindenki gépen belül) mert most adogtam el mindent és emiatt nem szívesen vennék egy modot. Dl-mtl huzalok? Melyikkel a legjobb? Ga,láb stb. És most lötyi kérdésekkel is szemben állok. Elég sok volt a befürdés a niksókkal is sajnos. De lehet hogy kevergetnem kellene. Egy longfillt hogyan lehet 9-10mg-ra bekeverni 50/50-re (niksó boostert használnék) nagyjából ennyi,leginkább azért választottam őt mert kompakt és jól is néz ki. De porlasztókat is csak egy magyar oldal forgalmaz hozzá sajnos.

Én is ezért választottam AIOt, igaz más irányban indultam :slight_smile:

A konkrét RBAban én nem tudok segíteni, talán ha jól emlékszem
@gangsta_gergo nek volt hátha, de általánosságban szerezz be egy ilyent:

és így akár egy RTAt is rátekerhetsz.

Huzal mivel csak MTLezem 28 GA KA1 5menet 2.5ös mag.

Nem is longfilezek ezért ha beraksz egy konkrétat segítek kiszámolni,
de ha DLezni is akarsz a 9-10 az sok lesz, és főleg nem niksóval,
de te tudod.

Tisztelettel

Köszönöm válaszod. Milyen akkuval hajtod? Porit honnan rendeled? Igen,dl-ben 3mg-ost szívtam,csak azt kihagytam.

Vessel RBA kezdésnek jó de nem váltja meg a világot. Hosszútávon mindenképp érdemes más bridgeket keresni boro tankokkal. Bridgekből ami ajánlott DL felhasználáshoz az Wick’d Bridg’d V2, Wick’d Omega, Unkwn One Unreal, Monarchy Mobb V2+DL sapka, Lynk Eden. Ezeket mind be lehet szerezni a 2fdeal-ről. Ha nem érdekelnek a klónok és nem akarsz plusz boro tankot beszerezni akkor ott van a Cthulhu 520 RBA, Damn Vape Atemporal (ehhez venni kell plusz panelt az egyedi levegőzése miatt).

Akkuból én a MOLICEL INR21700-P42A ajánlanám.

Szerintem nincs olyan, hogy legjobb huzal. Mindenkinek más jó ki kell próbálni mindent sajnos :sweat_smile:

Liquid keverés meg nem agysebészet. Csak kell egy kalkulátor és azzal minden könnyen megy.

2 kedvelés

Mégegyszer, nem ez az AIOm és RBAm van de
a kedvenc akkum:

Ha porlasztót használok pl. Pod:

ha meg gyorsabban kellene(de nem kell)

Tisztelettel

2 kedvelés