Vandy Vape Pulse V2

Üdv.

Megtetszett ez a mod és lehet most kitben kapni egy requiem rda-val. Valaki esetleg használ ilyen készüléket? Szívesen meghallgatnám a véleményeket.Leginkább az akku kezelése érdekelne.

1 kedvelés

Ha vennék squonk mod-ot, ez lenne az első nekem, egyenlőre biztos ezt venném. Már mint a kit-et.
Én is meghallgatnék pár véleményt, saját tapasztalatot!

Off: Igazából squonk szűz vagyok, de érdekel…
…az ízek,
…a tartályok élettertama,
…moshatósága.

Van a squonk modok közt is “Dicodes” szintű (internationalnumberone) márka? Egy ilyen mindent vivő klasszis? Ár/érték bajnok?

4 kedvelés

Én egy ideje használok squonkot Recurve rda-val, és ízre nagyon ott van. A tartállyal soha semmi gond nem volt, bírja rendesen. A moshatóságról annyit, hogy az előző liquid illata mindig benne maradt Nekem, de ez a másik ízt semmiben nem befolyásolta.

3 kedvelés

Köszönöm az infót, némiképp bátorítás.
Csepegtetni nem szeretnék, de így tartállyal már bevállalnám az élményeket.

Ha nem hoz a “Jézuska”, kénytelen leszek venni egyet.

3 kedvelés

Én pont most rendeltem vaporsim ról ott 20 ezer volt kicsit borsos de ha megjön szerintem hétfőn majd írok hogy nekem mivolt nekem :slight_smile:

4 kedvelés

https://www.vaporism.cz/rozdeleni-dle-vyrobcu/vandy-vape-pr-se-kit/

2 kedvelés

én csak modot vettem és rá egy Vandy Vape Rath BF RDA 24mm tankot

2 kedvelés

Szia @anon10070209!
Nekem van, ebben a topicban van róla pár szó. Én csak a modot venném meg, a KIT-ben lévő Requiem RDA nem egy nagy durranás annak a fényében, hogy Recurve-t használsz.

Nekem nagyon bejött a VP Pulse V2 annak ellenére, hogy minden más squonk - om mecha vagy fél mecha (nekem valahogy úgy az igazi élmény). De rátérve az akku használatra: szerintem tökéletesen kezeli a 21700 cellát. Ha nem DL -ezek alacsony ellenállással, akkor simán elmegy két napot is. Először a Vandy Chip kicsit fura volt, de hamar meg lehet szokni a kezelését és ezért egy csomó plusz opciót kapsz a VW, a BP, a VV és TC üzemmódokon belül is.
Egy kis darab tégla, de olyan szépen lekerekített minden oldalról, hogy nagyon kényelemes a kézben, alapból nagyon könnyű, ugye megdobja a 21700 súlya, de van benne egy teljes 18650 - es átalakító amivel pehelykönnyű lesz.

Szerintem ár/érték arányban egy nagyon jó mód. Praktikus, erős, könnyen használható, üzembiztos. Az akku könnyen cserélhető, nem barmolod szét behelyezésnél és kivételnél. A bottle könnyen tölthető, ki se kell venni a mod - ból és kapsz egy pluszt hozzá. Nagyon jó anyagból van - nem is túl puha, hogy kiszakadjon de nem is merev. A bottle teljesen lezárható, nincs szivárgás és tök jól megoldották, hogy nem egy szilikon cső van a belsejében, hanem egy full fém, amig tökéletesen szállítja a levest a pin - hez. Egy mozdulattal ki tudod venni a modból ha tisztítani szeretnéd. A chip háza vízálló, nem kell félned, hogy az esetleges megfolyásos balesetek miatt baj lenne. Van benne Bluetooth funkció, amit be kell valljak egyszer ha használtam, de szerintem nem érdemes aktiválni, mert regisztrálni kell a Vandy Vape oldalán és ha elfelejted a jelszavad, akkor pillanatnyi gondjaid akadhatnak vele.

Bármi kérdésed van írj! Ha tudok segítek!
:no_smoking:Only vaping!

6 kedvelés

Köszönöm szépen.Megveszem a cuccot, de kitben, mert 3ezer forint a különbség…

3 kedvelés

Figyu szerintem Vandy Vape Rath BF RDA 24mm veszed 7 ezer ft a különbség de én nem akarlak rá beszéni te tudod…

1 kedvelés

Oké persze a te döntésesed én más tankot választottam rá nekem a Vandy Vape Rath BF RDA jobban bejön szimplán ennyi :slight_smile:

1 kedvelés

Szimplán más a célközönsége a Patkánynak.
:no_smoking:Only vaping!

1 kedvelés

nem tudom én szerintem vagy kedden vagy már lehet hétfőn megkapom majd írok meg csinálok pár képet . Az előző modom egy Dovpo Topside Lite volt de sajnos megtört a teteje ezért vásárlok egy másik squonk mod ot mert most nincs itthon és nagyon szeretem. öt egy thc tankkal hajtottam de öt ajándékba adtam egy barátnak .

Igazából nekem az RDA nem lényeg, mert a recurve tökéletes, csak 3ezer forint a különbség, ha nem jön be a requiem akkor továbbadom.

1 kedvelés

Amikor láttam már eladva volt! 2 nappal ha hamarabb észrevettem volna…

1 kedvelés

igen igen az nagyon jó tank szerintem :slight_smile: bár nem próbáltam de ódákat csengenek róla :slight_smile: ha nekem is lenne nem rendeltem volna én se meg a BF ratot

1 kedvelés

ha megakarsz válni tőle akkor jegeld nekem!

1 kedvelés

üzleteltünk már együtt, csak most vettem egy itteni sráctól modot,aztán következő hét pénteken lesz fizu. ha addig neked oké akkor megveszem!

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.