Vampire vape lötyi

Sziasztok szép napot :four_leaf_clover:
Vettem vampire vape aromákat,az eggyik 10ml T már be kevertem de szar lett… :sweat_smile::melting_face: esetleg tudtok nekem mondani egy olyan arányt amivel kellőkép ízes marad a lötyi? :face_holding_back_tears::face_with_peeking_eye:

1 kedvelés

Heisenberg 10%ban 50-50 levesre keverve jó poban ès porlasztós kazánban is.

5 kedvelés

Új vagyok a témában​:sweat_smile: maga az alaplé legyen 50-50? Vagy az aroma és a folyadék aránya?:sweat_smile:

Ha 50-50 az alaplé és az aroma aránya, attól megfulladsz. 50 pg és 50 vg alaplé 10 % aromával kissé kevesebb ízt hoz, mintha ugyanezt 70pg és 30 vg arányú alaplébe tennéd. Én nem ismerem a Vampire lötyiket, így nem tudok érdemben többet segíteni.

4 kedvelés

Ha 50pg/50vg alapleved van,és 100 ml kész liquidet szeretnél készíteni,akkor 90ml alaplé+10ml aroma.Ez így 10%-os keverés.

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/

Screenshot 2024-09-02 at 14-23-33 Liquid Keverde! VapeDIY

7 kedvelés

Nem tudom, mikor rendelted és honnan, de nekem a legutóbbi rendelésem konkrétan ízetlen. Próbáltam más aromákkal, azokkal nincs gondom, de a Vampire Vape semmi. Eddig is 100 ml alaphoz adtam a 10 ml aromát, nem volt gond. Most rózsaszín semmi. Hirtelen kellett valami, és rendeltem a szőlős Heisenberget meg a Blood Suka nevű valamit. Ízetlen valami lett. Hűsítővel felütve elszívható, de magában nemigen érzem az ízét. Én úgy érzem, elengedem a Vampire Vape aromákat.

7 kedvelés

A Blood Suka és a Cool Red Lips az nekem ízlett! 30PG/70VG alappal készítettem 10%-ba keverve.

Az én ismerkedésem 4 féle Vape Vampire aromával:

6 kedvelés

Nekem minden 50/50-ben megy. Baromi lusta vagyok méricskélni. A dohánykivonatost kevertem 100 ml 50/50 + 10 ml aroma + 10 ml 100-as nic. Az rendben van, igazi dögízű, szédülős kv-hoz pont jó. A Vampire Vape-et és a többi gyümölcsöst 200 ml 50/50 alaphoz 10 ml 100-as nic. Ezt elosztom kétfelé, és 10 ml aromát adtam hozzá. Semmi baj nem volt eddig. Vagy csak a Dvarw ennyire ízetlen tank.

5 kedvelés

A törpe közepesen ízes nekem, mindennel.

4 kedvelés

Dwarv DL. Driftert meg mount vapet szívtam belőle, de azokkal nem volt bajom. Bár a citromos Drifter fel tank után átment cifre suruló ízűbe, és kiborítottam, de jó íze volt. Lehet, hogy ez ilyen tank. Amint lesz tekerő segédem, kipróbálom sima huzallal is. Jelenleg valami Clapton van benne. 2.5 mag, azt tudom.

2 kedvelés

3 kedvelés

Nekem is hasonló a setup, és mindig jó, de ízre nem kimagasló, th-ra is közepes (Mtl).

3 kedvelés

Lehet duplájára kéne emelnem az aroma mennyiseget?:face_with_monocle:

2 kedvelés

Hát, ha több mindenben íztelen, akkor lehet… :thinking:

Dl-hez egy hármas fúrószár párszáz forint :smiling_face:

6 kedvelés

És 18 helyen megfúrni :roll_eyes::thinking:
(Üveget óvatosan​:point_up:)

5 kedvelés

Tekerősegéd helyett :joy:de kapható 2 és 2.5-ös fúró is ha mtl a cél,amíg nincs tekerősegéd :smiling_face:

5 kedvelés

Melóhelyen van.:sweat_smile: Van vape bolt is Miskolcon, de mindig kimegy a fejemből. Hétvégén, amikor tekerek, akkor meg zárva van. A héten már útba ejtem, mert az előretekert dobozka kiürült. Veszek valami huzalt is. Nem tudom, mi van náluk, sosem néztem még körül. Mindig a gyerekkel mentem idáig, és vele nem akartam sokáig bent lenni, nehogy valaki erkölcs csősz beszóljon.

6 kedvelés