Keverés liquid

Sziasztok. Ezt a liquidet ma kevertem. Az alap 70vg /30pg


Evvel az aromával lett keverve 20% és nagyon sötét lett a liquid . Ilyen az aroma vagy kevés az alap? Segítségeteket előre is köszönöm

Szia. Szerintem a 20% sok lesz, viszont a színe az ilyen, a karamell miatt.

3 kedvelés

Szia, majdnem ilyen sötét lesz a színe, de 10% is bőven elég belőle mivel elég tömény cucc.

3 kedvelés

10%-ba keverem én is a Vampire Vape-et. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ohh! Köszönöm szépen mindenkinek. Most használom elsőnek a vampire vape terméket és a gyártó legnagyobb ajánlási arányban keverek mindig.
De akkor most már tudni fogom, hogy a vampire vape-t elég 10%-ba keverni

4 kedvelés

Meg már csak egy kicsi alapom van itthon.
Az baj lenne ha pár honap utan teszek bele plusz alapot,? Mert most elégé bevagyok tárazva bekevert liquiddel és nem akarok csak alapot rendelni.

Addigra (inkább kb 1 hét alatt) összeérik az a túlzó íz, utána már nem lesz menthető, csak még frissen. Javaslom kóstolj rá, ha úgy érzed már most túl édes, vagy hasonlók, érési idő végére még ennél kicsit édesebb lehet, ami már nem tuti, hogy tetszeni fog. Ha számodra ez is ízlik amilyen most, akkor nem hiszem, hogy feljebb kéne húzni. De ez szubjektív, ki hogyan szereti. Ha most nem felel meg, később rosszabb lesz.

6 kedvelés

Meg kostoltam hát elég édes. És meg rendeltem az alapot. Szerdán remélhetőleg meg is jön.
Még szerdán bele lehet tenni az alapot?

Én most kevertem be 10-10ml heisenberg+pinkman-t 20%-ban, de még péntekig érlelni kéne, most kóstolgattam mindkettőt, hát, kíváncsi leszek milyen lesz az érési idő után

Addig tedd be a hűtőbe, mindent is lelassít a +5 fok :wink:
(A ma déli maradék rántott sajtom sem ment arrébb egy centit se…)

3 kedvelés

Határeset. :thinking:

1 kedvelés