Utazó Vape Ijoy Limitless RDTA Classic Edition teszt

Sziasztok!
Megkésve egy kicsit. :blush:

Most egy valóban minden szempontból DL kazán tapasztalatait osztanám meg veletek:
Egy Ijoy Limitless RDTA Classic Edition @anon40018559 jóvoltából. Ez úton is köszönjük a lehetőséget Huszi! :clap:

Megrögzött Mtl felhasználóként, vegyes érzelmekkel vettem kezembe a tankot.
(Nincs nagy tapasztalatom DL fronton, anno egy Smok TFV 8-assal próbáltam a DL világot, különféle porlasztókkal, de fogalmazzunk úgy, hogy nem hagyott mély nyomot bennem: Hangos volt, állandóan szörcsögött, ebből kifolyólag a papírtörlő állandó társa volt.
Későbbi tapasztalataim DL felhasználás szempontjából, itt az Utazó Tankok kapcsán megosztottam már veletek, bár az UD Aga, valamint az Origen egyes vélemények szerint nem kimondottan DL kazánok, de nem szeretnék vitát indítani)!

Bocs a hosszú bevezető miatt! :grin:

Térjünk a tárgyra!
A Deck egyszerű, egyértelmű hova kell a tekercsek lábait helyezni, hol kell a vattát levezetni.

.

A levegő állításról: a palást forgatásával szabályozhatjuk a levegő mennyiségét, meglehetősen tág határok között. Egyszerű, de nagyszerű! :clap::grin:

A rögzítőcsavarok okoztak némi problémát, de egy vékonyabb csavarhúzó orvosolta a problémát.
A következő probléma az ellenállás volt! (Okozott némi fejtörést. Mikor rámelegítettem a tekercsekre, hogy kicsit leégessem a szennyeződéseket a szerelő állványom letiltott, le vert a víz amikor 2. próbálkozásra is hasonló válasza volt. Modra helyezve ugyan ezt a jelenséget produkálta. :flushed: )
Számolgattam oda-vissza nem lehet ilyen alacsony az ellenállás (mind 2 tekercs pontosan 0.64 Ω ), 0.3 Ω körül kell lennie. :roll_eyes:
Meg lett a probléma:


Nem találtam itthon semmit amivel pótolni tudtam volna, de az 510-es csavarjával rögzíteni lehetett a Deck-et. :wink:
Nem a legbiztosabb megoldás, de szódával elmegy :grin:! (Mint később kiderült nem hiányzik onnan semmi. :blush:, így találták ki a szakemberek.)

Az első Setup RDTA:

  • SS316-os huzal 26 Ga, 2x9 menet 0.32 Ω hézagosan
  • Cotton Baccon Prime Vatta.
  • Nasty Juice Wicked Haze 0-ás 70/30 Vg többlet Liqiud

    Hát az első pár ml levest a sok vatta szinte azonnal felszívta. :smiley:
    Nem nyújt valami szép látványt a Liquid-től átázott vatta. :wink:

Ízeben páratlan élményben volt részem, gőzről nem is beszélve (Pár slukk után lényegében 1 m alá csökkent a látótávolság a szobában (kb: 20m²) :sweat_smile:)! 40-50 watt között próbálgattam, de nagyon pattogott, lehet több vatta kellett volna a tekerésekbe. 50 watt környékén nekem már kellemetlen meleg volt a gőz, max levegőn is.

Második Setup RDA:

  • Ni 80 Fused Clapton Wire 2*26/36 Ga, 2x7 menet 0,24 Ω (Don Morph jóvoltából, köszönöm @anon31274546 :slight_smile: ) (Fura volt elsőre ezzel a lapos huzallal dolgozni, de a második kör után már adta magát, nagyon jó kis huzal!)

(A mod-om már csak 0.22 Ω-nak mérte, majd még lejjebb ment 0.21 Ω-ra. :thinking:)

  • Cotton Baccon Prime Vatta.
  • Nasty Juice Wicked Haze 0-ás 70/30 Vg többlet Liqiud.

Ízben nem történt változás, ugyan olyan mint az előző tekerésnél, gőz talán egy kicsit még sűrűbb, viszont nem pattogott izzítás közben.

Jó kis tank ez! RDA-ként nekem tökéletes volt, RDTA-ként a vatta látványát leszámítva nem tudnék negatív dolgot említeni. (Na jó, az kis a malőr az ellenállással :slight_smile:, de hát meg oldódott).
Ja mégis! Nagyon eszi a Liquidet :rofl:, viszont cserébe hihetetlen mennyiségű gőzt produkál.

Új fent köszönöm a lehetőséget mindenkinek, hogy alkalmam nyílt újabb tapasztalatok szerzésére. :heart:

Köszönöm hogy végig olvastad.

Derűs Napot!

12 kedvelés

Köszi ezt a szuper összefoglalót Szabolcs! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés