A többarcú ízbajnok a családba,azaz Haku Riviera rdta

Kezdem a történet legelején,tavaly fiataljaink belemerültek a vape világába,eggyütt nézegettünk rta-kat nekik,mikor megláttam a kicsikét mindjárt böktem is rá,hogy ez rendben lessz,mivel volt már régebben egy Haku Venna rda-m amit elégé szerettem,csak elkanyarodtam mtl irányba,így elváltunk egymástól.Annyit leszögeznék,hogy persze klónokról beszélgetek,eredetiben picit horrorisztikus az áruk,legalábbis számomra!:slightly_smiling_face:Na vissza a lényegre,szval Haku Riviera rdta és ahogy érkezik dl drip tippel.


3as magmérettel és valami olyan tekeréssel ami nem melegíti el,nyitott levegővel remekül viselkedik egy kb középszintű levegővel bíró remek ízeket adó dl élményt nyújt.
Nade mutatnék képet róla ahogy én használom.

Itt már sejthető,hogy valami turpisság is van a picikében​:slightly_smiling_face:
Igen,jelentem van,mégpedig a decket mutatnám is.

A szokásos lefogató csavarok mellett helyet kapott még 2 csavar,hasonlóan a Galaxies rdta-hoz,csak itt picit nagyobbak a levegő járatok,de úgyszint a coil alá helyezi a turbulenciát és a 2 csavarral állítható a beáramló levegő mennyisége,szval a dl levegőzesből egy pillanat alatt varázsolhatunk szűk mtl-t is akár,nekem a tágabb jön be vele,majdnem szűk dl inkább,1 levegő járat zárva egy majdnem teljesen nyitva,laza vape élményt nyújt remek ízekkel,ezt mindenféle levegő állításnál elmondhatom,hogy az ízek belőle pazarak.


28ga ss huzalból tekerek bele 2 ill. 2.5-ös magmérettel,8-10menet mikor,hogy.


22mm és 24mm-es méretben kapható,az útóbbiba viszont beletört a bicskánk,vagyis jó az is,ha nem ismeri az ember mire képes a 22mm-es változat,szval ez ami a bírtokomban van 22mm remek tankocska minden téren a vejemé 24mm na az már maszatolja az ízeket,neki azt mondja bejön,én karcsunak véltem ízre,pedig járt benne pár fajta coil a tesztelésem alatt.Elnézést egy valamit lefelejtettem,ha nem lenne elég a belső levegő állítás,akkor a topcap kialakítása lehetővé tesz teljesen zárt és nyitott állapotot is végálásokkal,szval valóban adtak arra,hogy preciziósan be lehessen szabályozni a levegőt.
Végezetül:

Remélem nem lettem túl hosszú:thinking:
Szép estét mindenkinek,ízben,gőzben gazdagot hölgyeim és uraim​:v:

20 kedvelés

csöppet sötét a video kár hogy nem világosabb

Azt csak egy kis plusznak szántam,maga az rdta-ról sztem a képek mindent elmondanak​:slightly_smiling_face:Egyébként sem vagyok egy fénybenjáró fajta​:joy:

1 kedvelés

Arra ott van penge :slight_smile:

2 kedvelés