Ursa Nano Pro

Sagítsetek! Adott egy Ursa nano Pro készülék, ma jött hozzá 1.2 ohm-os pod fej, viszont maga a készülékem 1.3 ohm-ot jelez. Pár napos új készülékröl van szó szóval nem abban a hiba. Lehetséges gyárilag “selejt” a pod fej?

Szia!
Nem ismerem de 1tízed nem számít.

4 kedvelés

Nyugodj meg, az még nem hiba ahogy @Janos_Groszeibl is írta.
Én is használok olyan készüléket mint amit te :slight_smile:

Tisztelettel

4 kedvelés

Szia.
Mivel tömeggyártásban készülnek ugyanúgy mint a porlasztók lehet így van.
De nincs jelentősége szerintem…

5 kedvelés

Viszont jön a következő állandó szövegem,
következő körben vegyél üres podfejet,
és 1 ohmos porlasztókat hosszú távon olcsóbb.
Természetesen csak ajánlás :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés

Olyan sok rosszat olvastam róla, hogy akik külön vásárolták meg volt akinek majdnem a készüléke bánta.Kifolyt a liquid. Ezert nem is merek vele próbálkozni egyenlőre de köszönöm

2 kedvelés

Hát mára kiderült… lehetséges, hogy az az egy tized nem befolyásol viszont selejt volt a fej. Alul szivárog mind a három amit vettem egy csomagban…:sweat_smile: és adott neki egy jo adag égett ízt.

1 kedvelés

Na az azért érdekes!
Lehet hogy sz@r széria volt :frowning:

De…
pl. ezért is mondtam az Empty Cartridget + porlasztót.
Saját tapasztalatból mondom hogy nem folyik!
De it azért vagyunk többen is akik ezt és így használják(juk)
Én azokat a podfejeket amiket adnak hozzá, mellé kapásból el is szoktam ajándékozni.
Még valamikor képet is tettem fel.
Ne félj tőle :slight_smile:
(remélem a többiek is beírják a véleményüket)

Tisztelettel

4 kedvelés

Szintén üres fej+pori kombináció. Nem folyik :+1:

3 kedvelés

En is hasznalok ursa- t. Igaz en baby prot. A podfej az ugyan az. Nekem meg nem volt vele bajom. Igaz nem is sokat hasznalom. Csak ott ahova nehezen tudnam vinni a rendes szettjeimet. Ettol fuggetlenul egy nagyon jo podocska.

1 kedvelés

Én is inkább a helyedben külön külön vásárolnàm. Én pl az ízek miatt szeretem ha nem egybe van építve, mert azt vettem észre hogy a külön porlasztók jobban adják át az ízeket. Lehet más oka can de nekem nem jött be az egybe épített tank+porlasztó.

1 kedvelés