URSA NANO POD-SYSTEM

Sziasztok!
Rendeltem egy készüléket, ami az URSA NANO POD-SYSTEM névre hallgat.
Tegnapi napon meg is jött, tudtam is használni.
Éjszakára feltettem töltőre a készüléket, töltött is.
Most, viszont ha felteszem töltőre, sem a visszajelző nem világít ( se pirosan, se kéken, se zölden ) és ha próbálom szívni, akkor nem jön semmi.
Tippek, ötletek?

Hibás darabot fogtál ki. Jelezd a boltnak ahonnan vetted és kérj egy csere készüléket.

Nyomd meg 5-ször gyors ütemben egymás után a fire gombot. Lehet, hogy kikapcsolt.

És azt a fire gombot hol kellene találnom? :sweat_smile:

Ha nincs rajta, az nagyobb baj :grin: amivel pirítasz.

Ha ezzel készülékkel rendelkezel akkor nincs tűzgomb.

Az mi a gerince közepe táján?

Levegőszabályzó

Akkor nyomd meg az gyors ütemben egymásután 5x

A Nano az szívással aktiválható,a NANO PRO az szívással és tűzgombbal is
Tehát ez sima nano,így gariztasd ha nem üzemel.

Szerintem azt max tolni lehet és egy reteszt nyít zár. :grin: Legalábbis a pron ennyi.

2 kedvelés

Podfej ki és vissza egy másik,ha nem érzékeli akkor gari.
Még ezt az opciót próbáld ki.

Utána ha nem reagál, finoman ütögesd hozzá a falhoz. Csak annyira, hogy azért morfológiai változás ne legyen. Tudod, Szabolcsban úgy tanítják, a verés eddig még mindennek használt.

Anyám járt úgy, hogy a podfejből kijött a mágnes és odatapadt a belső oldalon lévő párjához, ezért az új podfej nem tudott a helyére pattani.

Nekem mondod Hadházinak ? :joy::joy::joy::joy:Szerencsére nincs ilyenem,jobban elvagyok az rta vonallal mert ilyen bajom nincs velük :smiling_face:

1 kedvelés

Meg ha lenne is, amit azzal versz, az megy tönkre. Fordított a hatás :smile:

Következő alkalommal vegyél neki egy Ursa minit. Az határozottan jó ízű és nem megy tönkre. Sőt napi, rendszeres használattal is kibírja a porlasztó 2 hónapig is. Sosem folyik és könnyedén elfér a zsebben. Egy feltöltéssel rendszerint kibírja delejjel az 1 napot.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, sehogy nem jártam sikerrel, úgyhogy a mai napon megtörtént a “vissza a feladónak” opció, bevizsgálásra.

1 kedvelés