Melyiket ajanlanatok?

Sziasztok.

Kerdesem lenne melyiket ajanlanatok jobban Ursa Nano pod vagy Caliburn G2 ?

1 kedvelés

Szia! Most már elérhető a közelből is. Szerintem most ez a legjobb ha Podról beszélünk! https://theliquidcity.com/ursa-nano-pro-pod-system-classic-black

3 kedvelés

Sima ursa nano pod is jo lehet akkor? Van egy sima Joyetech exceed grip pro keszulekem de porlasztoi alig birjak plus kijelzos hibas lett a keszulekem.

1 kedvelés

Azt még nem használtam. UB Litet használtam az teszi a dolgát.

2 kedvelés

Én ma rendeltem egyet igaz nem a közelből, de EUból:

ezüstöt, meg egy:

1 ohmosat.
1 hetet tudok várni a kézhez vételig, utánna beszámolok ha érdekes :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés

Koszi. Nezegettem ezt az oldalt de nem mertem elore fizetve venni. Egyenlore rendeltem liquidcityn a sima valtozatat par darab nicsaltos liquiddel. De kivancsi vagyok nagyon milyen a pro verzio :slight_smile: ha pozitiv elmeny beszamoloval jossz lehetseges rendelek.

Megbízható oldal, sokan rendeltünk már onnan :slightly_smiling_face:

Megjott a keszulek. Hibatlan iz-goz visszaadas.

1 kedvelés

Sima ursa nanot?
De mind egy is, a lényeg ahogy íród íz-gőz jó legyen neked,
a többi hosszabb távon úgy is kiderül :slight_smile:
De beszámolok én is.( mondjuk nekem “csak” sétálós kicsit dolgozósnak kell arra most egy Wenax S-Cét
használok, másra meg ott vannak a Kayfunok :slight_smile: )

Tisztelettel

Megjott a keszuleked? Illetve mennyi ido szokott lenni a szallitas a Kumulsrol?

Szia!

Hétfőn rendeltem Hétfőn kapom :slight_smile: 99% valószínűséggel a Framciáktól (nem csak a Kumulustól) és ezt akkor is tartották amikor nekik volt egy ünnepük. (at első rendelésem jul12. volt,
14-e nemzeti ünnep kint, akkor is itt volt 19re.) A DPD hozza.

Tisztelettel

1 kedvelés


Mint ahogy számítottam, ma meg jött :slight_smile:
Kinézete, nem csúnya (szerintem).
A megadott magasság viszont nem 9cm környéke, vagy csak cartrige nélkül,
inkább 11cm körül kb. mint a Wenax S-C drip trip nélkül.

Tehát még így sem nagy :slight_smile:

Üres cartridge (benne az alapcsomagban) + 1.0 ohmos porlasztó nagyobbat most nem lehet kapni,
teljesen elzárt levegő mellet gyümölcsös-hűsítős 12mg-és freebase NICel (bekevert 10% aroma,
Red Astaire) élvezhető. Mondom ezt úgy hogy én a Kayfunoknál nagyon szűk MTL-t szeretek.

Nem vagyok nagy “POD megfejtő”, de az szinte biztos hogy a porlasztók úgy vannak minél nagyobb az ellenállása annál szűkebb a levegő is. Ezért számomra az 1,2es vagy nagyobb lenne az optimális, ami a gyári katalógusban van is dee most kapni sehol sem lehet.

Számomra MTLben Gyümölcsös- hűsítős liqvideknél (más nem is lesz benne)
veri az 1,2 ohmos Wenax S-C-ét (ami a saját kategóriájában azért nem rossz)
A high-end kazánokat természetesen nem, de mint feljebb írtam nem is ilyen feladatra vettem :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés