Ursa nano pro pod

Sziasztok ! Adott egy Ursa nano pro pod. Most vettem először ilyet , eddig hasonló se volt :smiley: és nem is értek hozzá :slight_smile: nem a porlaszto fejes hanem … ebben ilyen szivacs van :slight_smile: nem töltöm túl se semmi ilyen , mégis szívás közben sokszor érzem h a liquid kifolyik kicsit a számba…kitörölgetem olyankor a kis lyukat ahol ugye kijön a gőz, es látom hogy van benne liquid … mi lehet a probléma ? Tudna valaki segíteni ? :slight_smile: 0,6 ohm, és 12w-ot használom :slight_smile: köszönöm szépen :slight_smile:

Üdv . Jó helyen jársz . A fröcskölés vagy folyás azért van mert 0.6 Ohm hoz kevés a 12 w . Nem párologtatja el rendesen a beáramolt levest . 0.6 Ohm olyan 25-32 watt körül duruzsol jól . Lehet furcsa a dolog de sajna ekkora ellenállás ennyit kér . Ha nem szeretnél meleg gőzt akkor ajánlom nagyobb ellenállású tekercsek beszerzését 1.0 Ohm fog 10-13 watt körül kiválóan üzemelni .

2 kedvelés

Köszönöm szépen a választ ! És lenne még egy kérdésem , de ne nézz hülyének , abszolút nem értek hozzá, ez az első ilyen gépem :smiley: igazából azért vettem 12w-re mert aki ajánlotta ezt a gépet mondta h ő is így használja. Így nem erős. Ez csak a gép teljesítményét Befolyásolja vagy ha magasabb w-on használom akkor több a beáramló nikotin is ? Vagy hogy van ez ? Én rendes cigiből is fehéret szívtam, szóval a gyenge a jó nekem :smiley: elf liquid-et használok 10mg-osat ha ez számít :slight_smile: nem keverem , hanem ezt a kész liquidet :slight_smile: köszönöm szépen :slight_smile: és bocsi ha buta a kérdés , tényleg nagyon nem értek hozza :slight_smile: most próbálom először :slight_smile:

Tudom, nem engem kérdeztél, de ha már erre jártam… :slight_smile:
Ha gyenge cigit szívtál, akkor a 10mg/ml nikotinsó mindenhogy erős lesz.
Ha nem akarsz kevergetni, akkor én a helyedben a shortfillek között nézelődnék. Kész löttyök, éppen annyi hellyel a flakonban, hogy a külön megvásárolt 10 milliliteres nikotint bele tudd önteni (egyet vagy kettőt, a shortfill kiszerelésétől függően), így egy kb 3mg erősségű liquid készül, aminek szerintem elégnek kellene lennie.

Ettől függetlenül a 0,6 ohm-hoz a 12w kevés lesz, de arra a megoldást @Tyutyika már megírta. :slight_smile:

1 kedvelés