Ultra bio hybrid nikotin (só)

Erre kíváncsi lettem, ez a nic só.dolig ez nekem teljesen új.
Elképzelni se könnyű.
Teljes értékű nic?
Utólagos boosternek is jó?

(Megjegyzem, mint kezdőt, engem aggaszt, hogy a megrendelt alaplevek nic tartalma valóban megvan-e, és annyi, amit ráírtak. Ugye, ehhez nincs tesztcsík…)

Teljes értékű a só is meg a hybrid is :slight_smile:
Azt nem tudom honnan, milyen nic levet rendelsz, elvileg ugye ez szabályozva van. Ha ennek megfelelően a booster kiszerelést veszed az szerintem rendben van.

1 kedvelés

Ok, régen is inkább a kész leveseknél volt vitatott, merült fel a valós nic tartalom.
(Sok pancsbolt is volt a “hőskorban”).

1 kedvelés

En most eloszor probaltam ki a nikotin sot, nagyon tetszik, teljesen selymes kellemes tole a goz, egy tokio aisuhoz adtak alapbol, csak hozza kellett tolteni es mar lehetett is szivni. Nekem nagyon bejott ez a nikotinso, lehet ez lesz a tovabbiakban. Bar most akciosan hirdettek ilyen ultrabio hybridet, gyorsan vettem 30 db-ot :slight_smile: 300-ert a hulyenek is megeri, nemhogy nekem :slight_smile: kivancsi leszek, hogy mennyivel lesz majd karcosabb, bar en dlben mozgok es csak 3-as erosssegure keverek, de a kovetkezo kevereseim mar csak 2-es lesz.

4 kedvelés

Most rendeltem a liquid city röl.
Én sem ismerem csak amit szoktam használni abbol korlátozott mennyiség elérhető.
Nikotin booster 50/50 hagyományost szoktam de most csak ebből tudtam nagyobb mennyiséget rendelni. 15 db ot.
Van meg a rego nikotinos alapombol nem akartam komplett 14000ft os csomagot.

Kicsit utánaolvastam.
Akkor nem lehet ez rossz, az átszokni vágyóknak.
Viszont, mivel hatékonyan szívódik fel, erős liquiddel a hobbiszipákolás (láncvapelés a fotelben) hamar mérgezést is okozhat (gondolom).
Egyszer kipróbálom​:+1:a nicsót.

Jó lesz az a hybrid, én rendszeresen azt használom, ha meg valamiért nincs, akkor keverek magamnak.
Nem igazán karcos, inkább csak annyi, hogy ennek van TH-ja :smiley:
Csak azt nem tudom, hogy a gyári hybrid milyen arányú. Sajáttal szoktam variálni 2:1 és ke 3:2 között.

1 kedvelés