Nikotin só beszerzés

Sziasztok!

Torokhatás miatt már régóta átálltam nikotin só boosterekre. Álltalában 10ml-es 50/50 VG/PG 20 mg/l es boostereket használok. Próbálom hosszútávon minnél olcsobban kihozni ezeket a keveréseket ezért külön veszem a VG-t és a PG-t is nagy mennyiségben.

Érdeklődnék, hogy ki honnan veszi a nikotin só-t esetleg tud valahonnan jó áron, vagy nagy kiszerelésben?

Egy ilyet találtam, de nem tudom ez mennyire megbízható oldal:

4 kedvelés

Szia.
Theliquidcity.com.
Tobb féle nikotin booster van.
Es bázis (alap ) folyadék is mindenfele arányban keverve.
En onnan feszem.
Német minőseg.

3 kedvelés

Szia. Innen is szoktam rendelni. Megbízható.

4 kedvelés

Szia!

Nicliquid.com-ra gondolsz vagy a Liquidcity-re?

2 kedvelés

A nickliquidre.

4 kedvelés

Szia. Nekem ez még ismeretlen terep. Tudok róla régóta, csak sosem próbáltam, sosem tájékozódtam róla. Teljesen ugyanúgy működik mint a sima boosterek? Tehát ugyanúgy kell beállítanom a magam 4mg/ml értékét, mint a simával? Vagy esetleg nikotin sóval lehet hogy nem is 4mg/ml lenne a szükségletem?

Ugyanúgy működik, mint a sima, ugyanannyi kell belőle, viszont a hatása más. Nincs akkora TH-ja, az általad használt 4mg-ot nem nagyon éreznéd a torkodban ha az só. Ennél fogva lehet, hogy nagyobb adagot akarsz majd, de a nikotin emelése az olyan izé… :sweat_smile:
Én inkáb hybrid nic-et teszek bele. Ennek egy része hagyományos egy része só. Így nem olyan karcos, de nem is kell agyon nkiotinozni, hogy érezzem.
Ja és nem egyforma a felszívódásuk. A só gyorsabban hat.

4 kedvelés

Én, mint th-hiánnyal küszködő ember, meg se próbálom szerintem, se a sót, se a hibridet.
Gondolom élettanilag mindegy, melyik van alkalmazva.

2 kedvelés

Lenyelsz mellé 2m drótkerítést és megoldódik mind th problémád :rofl:

5 kedvelés

Szia! Nekem a sima Nikotinnál nagy volt a torokhatás, valamint hajlamos vagyok egyhuzamban sokat slukkolgatni és utólag beütött a nikotin okozta enyhe rosszullét. Nikotin sót jobban szeretem, nem kapar és a bekevert lötyik íze is jobb. Hamarabb megérzem a nikotint a sóval, így leállok mielőtt rosszullétig szívnám magam. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.