Ultra bio hybrid nikotin (só)

Ezt ismeritek?Használja valaki?Van értelme beszerezni vagy nincs és maradjon a sima ultra bio nikotin só?

2 kedvelés

Háááátttt őszintén szólva, ez még nekem is új!!! :thinking:

2 kedvelés

Örülök, hogy tudtam újat mutatni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amúgy ez nem sima só ( témakép),ma reggel néztem csak jobban a képet. Ez sima hibrid. Azaz a normál nikotin és a nikotinsó kombinációja. Szerintem sok tapasztalat nem várható,mert nem sok helyen érhető el,valamint jobban még csak a sima só kezd elterjedni.

5 kedvelés

Igen,ezt tudom​:slightly_smiling_face:Nem tudom van-e értelme beszerezni németből vagy maradjak a sima nik.sónál?:slightly_smiling_face:Van aki ezt ajánlotta,csak nem tudom miért.Lehet csak azért,mert új?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face: kicsit utánajártam a dolognak, hogy ne írjak butaságot.

Hybrid nikotinsó
Mint ahogy Attila is írta.
A freebase (hagyományos) nikotin és a nikotinsó keveréke. Magasabb a TH (torokhatás), mint a sima nikotinsónál.

Szóval ez akkor ajánlott ha magasabb TH-t szeretnél elérni.

4 kedvelés

Akkor csak jól gondoltam. :slightly_smiling_face: Adtak a flancnak egy pofont (ismét). :smiley:

5 kedvelés

Szerintem kezdésnek a “sima só-általam kép fentebb” is jó ha nagyon ki akarod próbálni.

A másik említésedre, szerintem el sem küldenék,ha Magyar címre kéred. Legalábbis maga az ultrabio.
Többi díler,lehet bátrabb vagy fizeti az eu-s viszont eladáshoz szükséges ezt azt.

3 kedvelés

@Csinos248
Bocsi,de nem értem ezt…“ha nagyon ki akarod próbálni”…:slightly_smiling_face:A hybrid csak egy kérdés volt.A sót nem kipróbálni szeretném,hanem azt használni.Azt venni,ha elkezdek keverni…mert hamarabb felszívódik és nem köhögtet annyira.Legalább is ezt olvasom róla​:slightly_smiling_face:
Olyan érzésem van,hogy szerinted a sima nikotin jobb?
Nem kötekszem,csak kérdezem​:slightly_smiling_face:Minden tanácsot megfogadok​:slightly_smiling_face:
Most is,mikor nem érzem az ízét,állandóan a "számban ven"Ez után is így szeretném.Nem csak néha beleszívni.Ezért gondolom kisebb nikotin tartalmat keverek majd.

Amit nem rendeltem készet,mert az ugye sóval van,hanem csinálta egy srác…ő sima nikotinnal keverte.Tegnap is elég sokat szívtam.És elkezdtem este köhögni.Éjszaka is néha és most reggel is szívtam,most is köhögtem jó sokat.Létezik,hogy a nikotintól?Míg a gyáriakat szívtam ,nem köhögtem.Most kicseréltem és ma gyárit,sóval készültet fogok szívni.

2 kedvelés

A “nagyon-t” arra értettem,hogy a live ban is mondtam nekem nem tűnt fel különbség, a só és a sima booster között. Egyik sem jobb vagy rosszab,Szerintem egyéne válogatja,sőt , biztos. Sajnos a köhögés a kettős vagy hármas használat miatt is előfordulhat.

Illetve annyit még , amit az itt leírók és jó magam sem tudunk,az a kapott kész termék eredete,minősége. Ezt soha nem fogjuk megtudni sajna.Nem akarok vészmadár lenni,szerintem a végfelhasználó sem. Elég egy rossz tárolás és már a minőség rovására is ment.

3 kedvelés

@Csinos248 A livet vissza fogom nézni​:slightly_smiling_face:
És akkor az sem állja meg a helyét,hogy pod-ba sót használják?Mert most fogok majd pod-ot venni.
Most vaporesso gtx one-om van.
A live visszanézéséig annyit megírsz nekem,hogy nem szívódik fel hamarabb a só?

1 kedvelés

Több jutubos videót elnézve,elmondottak alapján a niksós kész végtermékek ( kész liquidek ) a podokra lettek optimalizálva,a könnyebb át állás miatt,azaz hogy a nikotin tartalom ne vesszen el, illetve hogy hasonlóan “karcoljon” mint az analóg. Kevesebb elég belőle állítólag,mint egy normál boosterből készült levesnél.
Felszívódásban okostat nem tudok mondani,konkrét hosszútávú tapasztalatom nincs benne. Csak egyszeri-kétszeri használatom volt sóboosterrel,mert mondták hogy az ízek ilyen meg olyan írányba el fogank menni. Hmmm, nem vettem észre. De a + karcot sem.
Ami szubjektív részemről, nem hoz többet a sóbooster nekem ízekben sem,hogy azt válasszam.
Annó gondoltam veszek dinner lady kész sós levest 10milisben,DE 1800 körül nem adok érte az tuti.

3 kedvelés

A liveot ma este felé fogom feltölteni ha minden jól megy. :slightly_smiling_face: De addig is nagyvonalakban: @Vaperina_Kinga aki régebben használt niksót elmondta, hogy hirtelen eltelít majd lassan fokozatosan ürül ki a szervezetből. Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl délelőtt beleszivott párat és aznap már csak este szívott bele megint. Addig elég volt a nikotin a szervezetnek.

3 kedvelés

Pontosan így történt. :blush:
Anno pár éve szoktam szervezni vaper találkozókat. És ez a kóstolás is egy ilyen találkozón történ, Pesten. A csaj akiét kóstoltam frissen vásárolt egy Lost Vape Orion POD-ot, amibe a niksót ajánlották neki, de egyébként is az való bele. 20mg-os niksó volt benne, azt mondta ízesített, de én mondjuk abból nem éreztem semmit. Mert elnyomta az ízt az erősség. De nem kaparta a torkomat, nem volt rossz érzés, mert nem a TH-t éreztem, hanem azt hogy baromi magas a nikotin tartalma. Szívtam bele kB 3 slukkot, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen magas koncentrációt is el tudok viselni. :smiley: Ez hirtelen megcsapott, de nem lettem rosszul, mint a sima nikotintól. Ez lassan szivodott fel, és eltelitett úgy, hogy ez dél környékén történt, és én már csak akkor szívtam az e-cigi be, mikor visszaértem fehérvárra. Tehát minimum 6 órán át elvoltam azzal a 3 slukk 20mg-os niksoval. :smiley: Ha jól emlékszem 3mg-osat szívtam akkoriban. :blush:
Köszönöm @Donat :smiling_face_with_three_hearts:
Hát kB erre szamithatsz Beatrix Te is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

@Donat
Ok,akkor nekem tuti mégsem kell a só:slightly_smiling_face:
Én eleinte biztos úgy leszek,ha keverek is majd és persze érzem is már majd egyszer az ízét,hogy folyamatosan szívni fogom​:slightly_smiling_face:Pl.képes vagyok,ha van időm,egész délután a konyhában lenni és folyamatosan szívni​:slightly_smiling_face:Vagy bármi olyat csinálok,hogy közben van lehetőségem szívni,szívni is fogom​:slightly_smiling_face:
Ezért is ajánlott Kinga nekem alacsonyabb nikotin tartalmat. Pl.6 vagy 9-est.
És akkor szerintetek nem “kötelező,” hogy a sima nikotin köhögtetni fog a gtx-ben?1.2ohm porival?
És úgy néz ki,hogy veszek vaporesso orca solo plus-t és vagy uwell caliburn g-t.
Ezekbe is mind jó a sima nikotinos pl6 vagy 9-es?

3 kedvelés

Még egy szőrszál hasogatást had írjak ide.

Az analóg cigibe nem csak nikotin van,amit esetlegesen a szervezet hiányolni fog. Tudom ezt mindenki tudja,de bennem volt, gondoltam ide írom. Az egy másik téma lesz a fórumon,de jó felkészülni erre is mind kezdő vaperina.

Szép napot mindenkinek!!

3 kedvelés

Alapvetően nem kötelező jelleggel köhögtet. Ez több okból történhet. A frissen átállóknál fordul elő leginkább egyszerűen hozzá kell szoknia a szervezetnek a füstmentes élethez. :slightly_smiling_face:

A túlzottan magas nikotin tartalom is lehet ok.

Viszont ha jól emlékszem Te párhuzamosan dohányzol is mellette :confused: amivel tulajdonképpen a összezavarod a szervezetet és nehezen vagy nem tud annyira alkalmazkodni a gőzöléshez. Ezért nálad lehet tovább tart ez a folyamat ameddig hozzászoksz.

5 kedvelés

10 mili 1,5-ös nikotinos liquidet szoktam késziteni egyszerre. Ha elfogy, újra készitek 10 milit.
Lassan fogy, mert a kis podomban használom csak, azt is hébe hóba, a többi kazánom dl, abban nullások vannak. Most érkezett a dvarwom, ami mtl, de lehet hogy abba sem teszek nikotinosat. Mert ez az 1,5-ös kapar :frowning: És nem tetszik.
Közel 25 évig dohányoztam, a terhességeket és a szoptatásokat leszámitva. És egyik napról a másikra le tudtam tenni nikotin nélkül is.
Biztos, hogy kell neked a nikotin?

2 kedvelés

@Edina_Pogonyi Nem tudom​:slightly_smiling_face:Az agyamnak egyenlőre biztos kell​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem csak a mozdulat, és a szivás.

Ha lesz 2 vagy 3 készüléked, lehet érdemes volna kipróbálnod, hogy az egyikbe nullást teszel.
De az elsődleges problémát ez sem fogja megoldani sajnos :confused:

2 kedvelés