Ultra bio hybrid nikotin (só)

Ezt ismeritek?Használja valaki?Van értelme beszerezni vagy nincs és maradjon a sima ultra bio nikotin só?

2 kedvelés

Örülök, hogy tudtam újat mutatni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen,ezt tudom​:slightly_smiling_face:Nem tudom van-e értelme beszerezni németből vagy maradjak a sima nik.sónál?:slightly_smiling_face:Van aki ezt ajánlotta,csak nem tudom miért.Lehet csak azért,mert új?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia :slightly_smiling_face: kicsit utánajártam a dolognak, hogy ne írjak butaságot.

Hybrid nikotinsó
Mint ahogy Attila is írta.
A freebase (hagyományos) nikotin és a nikotinsó keveréke. Magasabb a TH (torokhatás), mint a sima nikotinsónál.

Szóval ez akkor ajánlott ha magasabb TH-t szeretnél elérni.

4 kedvelés

Akkor csak jól gondoltam. :slightly_smiling_face: Adtak a flancnak egy pofont (ismét). :smiley:

5 kedvelés

A liveot ma este felé fogom feltölteni ha minden jól megy. :slightly_smiling_face: De addig is nagyvonalakban: @Vaperina_Kinga aki régebben használt niksót elmondta, hogy hirtelen eltelít majd lassan fokozatosan ürül ki a szervezetből. Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl délelőtt beleszivott párat és aznap már csak este szívott bele megint. Addig elég volt a nikotin a szervezetnek.

3 kedvelés

Pontosan így történt. :blush:
Anno pár éve szoktam szervezni vaper találkozókat. És ez a kóstolás is egy ilyen találkozón történ, Pesten. A csaj akiét kóstoltam frissen vásárolt egy Lost Vape Orion POD-ot, amibe a niksót ajánlották neki, de egyébként is az való bele. 20mg-os niksó volt benne, azt mondta ízesített, de én mondjuk abból nem éreztem semmit. Mert elnyomta az ízt az erősség. De nem kaparta a torkomat, nem volt rossz érzés, mert nem a TH-t éreztem, hanem azt hogy baromi magas a nikotin tartalma. Szívtam bele kB 3 slukkot, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen magas koncentrációt is el tudok viselni. :smiley: Ez hirtelen megcsapott, de nem lettem rosszul, mint a sima nikotintól. Ez lassan szivodott fel, és eltelitett úgy, hogy ez dél környékén történt, és én már csak akkor szívtam az e-cigi be, mikor visszaértem fehérvárra. Tehát minimum 6 órán át elvoltam azzal a 3 slukk 20mg-os niksoval. :smiley: Ha jól emlékszem 3mg-osat szívtam akkoriban. :blush:
Köszönöm @Donat :smiling_face_with_three_hearts:
Hát kB erre szamithatsz Beatrix Te is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

@Donat
Ok,akkor nekem tuti mégsem kell a só:slightly_smiling_face:
Én eleinte biztos úgy leszek,ha keverek is majd és persze érzem is már majd egyszer az ízét,hogy folyamatosan szívni fogom​:slightly_smiling_face:Pl.képes vagyok,ha van időm,egész délután a konyhában lenni és folyamatosan szívni​:slightly_smiling_face:Vagy bármi olyat csinálok,hogy közben van lehetőségem szívni,szívni is fogom​:slightly_smiling_face:
Ezért is ajánlott Kinga nekem alacsonyabb nikotin tartalmat. Pl.6 vagy 9-est.
És akkor szerintetek nem “kötelező,” hogy a sima nikotin köhögtetni fog a gtx-ben?1.2ohm porival?
És úgy néz ki,hogy veszek vaporesso orca solo plus-t és vagy uwell caliburn g-t.
Ezekbe is mind jó a sima nikotinos pl6 vagy 9-es?

3 kedvelés

Alapvetően nem kötelező jelleggel köhögtet. Ez több okból történhet. A frissen átállóknál fordul elő leginkább egyszerűen hozzá kell szoknia a szervezetnek a füstmentes élethez. :slightly_smiling_face:

A túlzottan magas nikotin tartalom is lehet ok.

Viszont ha jól emlékszem Te párhuzamosan dohányzol is mellette :confused: amivel tulajdonképpen a összezavarod a szervezetet és nehezen vagy nem tud annyira alkalmazkodni a gőzöléshez. Ezért nálad lehet tovább tart ez a folyamat ameddig hozzászoksz.

5 kedvelés

10 mili 1,5-ös nikotinos liquidet szoktam késziteni egyszerre. Ha elfogy, újra készitek 10 milit.
Lassan fogy, mert a kis podomban használom csak, azt is hébe hóba, a többi kazánom dl, abban nullások vannak. Most érkezett a dvarwom, ami mtl, de lehet hogy abba sem teszek nikotinosat. Mert ez az 1,5-ös kapar :frowning: És nem tetszik.
Közel 25 évig dohányoztam, a terhességeket és a szoptatásokat leszámitva. És egyik napról a másikra le tudtam tenni nikotin nélkül is.
Biztos, hogy kell neked a nikotin?

2 kedvelés

@Edina_Pogonyi Nem tudom​:slightly_smiling_face:Az agyamnak egyenlőre biztos kell​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem csak a mozdulat, és a szivás.

Ha lesz 2 vagy 3 készüléked, lehet érdemes volna kipróbálnod, hogy az egyikbe nullást teszel.
De az elsődleges problémát ez sem fogja megoldani sajnos :confused:

3 kedvelés

Sziasztok! Régóta nézelődöm itt. Engedjétek meg, hogy elmondjam a tapasztalatomat
Főként MTL-ezek 9mg/ml nikotinnal. Kb. egy éve próbáltam ki a nikotin sót. Nagyon tetszett az a pozitív tulajdonsága, hogy a nikotin nagyon gyorsan felszívódik. Én személyesen azt gondolom, hogy minden anlógról áttérni akarónak érdemesebb nikotin sóval kezdenie. Ami hiányzott az viszont a torokhatás, így gyorsan áttértem arra a megoldásra, hogy a 9mg-ot a következő képpen csinálom: 6mg/ml nikotin só és 3mg/ml szabadbázisú nikotin. Nekem ez tökéletesen bevált. Gyors felszívodás és torokhatás is van. Szóval szerintem biztos jó lehet a termék, más kérdés, hogy Magyarországról beszerezhető-e mert én még nem találkoztam vele sehol.

7 kedvelés

Ma rendeltem nikotin sós alaplevet,mert eddig só nélkülim volt/van itthon.Lehet majd kipróbálom összekeverni​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Érdemes kipróbálni.

5 kedvelés