Intenzív ízeket szeretnék

Sziasztok,
Annó egy időben vype e cigivel kezdtem, vivo liquidekkel, majd egy barátommal elkezdtük keverni a liquideket ezután abbahagytam kB 3 évre, majd megvásároltam a smok morph 219 es kitet, de az a gyári tank nem adta úgy az ízeket ezért vettem egy kilyn m-et, de próbáltam zeus x-et és a dwarv dl-t is, de a kilyn m volt a legjobb a három közül számomra, de a cigarettát nem tudtam kiváltani (ekkor még nikotin mentesen kevertem), ezért elkezdtem újra dohányozni. Majd c.a. fél év után újra elkezdtem vapelni. A cigatettárol való át állás nagyon zökkenőmentesen ment halistennek, néha elszívok (heti) igaz 1-2 szálat de már főként vapelek.
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Jelen pillanatban kilyn m tankot használok, és magam keverem a liquideket. Lehet velem van a gond de nem érzem annyira intenzíven a liquidek ízét, 30 tol 60 wattig bárhogy csavargatom nem adja azt az ízt amire vágyom. A példa kedvéért 80/20-as ultrabio alapot használok, 1,5 mg/ml re keverve a nikotint, ami ugyancsak ultrabio 80/20, ezen alapokkal kevertem egy régi kedvencet Mr Heisenberget, 10% ban, illetve egy pár copy cat aromát 8% és egy liquid labor ry4 5%-ban. Lehet hogy velem van a gond? Esetleg a tankkal? Gyári Mesh lapot használok hozzá (A1 0.2 ohm) és wotofo illetve vandy Vape vattát 6mm-eset.
Meg köszönöm ha el olvasod és tudsz nekem segíteni.
Köszönöm, János.

2 kedvelés

A heisenberget mtlben 12-15% között keverem. Mindenkinek más az ízlelése, nincsenek univerzális szabályok. Keverd kicsit nagyobb %-ban. Ráadásul dl-ben gyengébbek az ízek. Na meg az analóg, az rombolja az ízlelőbimbókat.

2 kedvelés

DL-ben 80-20-al kevés a 10% . Az inkább 15%-tól nálam. Pl a K flavour is 20% -ot javasol,ezt én szintén 80-20-al keverem U.B.-val. ízben hibátlan. Szingliben,mesh,poris vagy duálban is egyaránt. Most rta mtl-ben fogom próbálni ha végre megkapom azt amit rendeltem.
VG többletnél mindenképp emeld a %-ot a keverésnél,ami az aromát illeti.

4 kedvelés

Köszönöm a tippet rá is próbálokm. Most csináltam egy olyat, hogy 15 és 20%-ban is kevertem Heisenberget, majd meglátjuk mit mutat.

2 kedvelés

Köszönöm, meg is próbálom. Az analógot igazából az íze végett kívánom lehet hülyeségnek hangzik. Az a jó kis dohány íz, meg az az erős érzés, nem tudom kifejezni magam, de lehet érted mire gondolok. :rofl:

2 kedvelés

Szia!
Mindenképpen töményebben keverj, ahogy a többiek is írták. Ráadásul egy egy szàl cigaretta is képes jelentősen csökkenteni az ízérzékelést.

2 kedvelés

Szia, nagyon szépen köszönöm. Akkor innentől kezdve meg kell állnom, hogy érezzem az ízeket jobban. :grin::grin:

3 kedvelés

Emelj a nicen. Utána nem fog kelleni az analóg. Azért kívánod, mert gyenge amit használsz.

5 kedvelés

Nem muszàj, csak tud segíteni az ízeken. Csak azt csinàld, ami jólesik ez a vape lényege​:smiley:! Ha még kell egy két szál, akkor hadd szaladjon! Inkább picit kevesebb íz, mint a nikotinhiány. De észben kell tartani, hogy valamit valamiért. Illetve a mentolos cuccok segítenek, cigi utàn fogmosás, szàjvíz, rágó, cukorka és a jó öreg víz.:wink:

3 kedvelés

És ahogy Istvàn írta, picit emelj a nikotintartalmon. :wink:

3 kedvelés