Újra tekerném

Sziasztok a képen látható porit szeretném újra tekerni ugye coil vatta bele ez szerintetek kivitelezhető lehet valahogyan meg lehet oldani?

Ha lehet ugye 1.2 ohm a pori gyárilag na most van itthol ss316 huzal 28ga meg ni80 huzal 28 ga melyikkel hány menet kb és milyen mag legyen vagy tekerjem rá a vatta csíkra a huzalt és úgy bele poriba?

3 kedvelés

ez az neki fogtam de nem találtam 2db fogót itthol így majd mennem kell venni mert nincs itthol lapos fogóm :grinning:így nem tudom szét szedni még de mihelyst veszek 2db fogót bele állok majd szerintem.

2 kedvelés

meg azt nem tudom,hogy melyik része jön majd le ugye ha majd neki fogok fogni be rajzoltam a 2 közül valahol majd csak szét jön vagy felül vagy pedig az alja jön le azt még nem tudom

2 kedvelés

Én úgy kezdenék hozzá,hogy az alján lévő középérintkezőt kipattintanám csavarhúzóval,majd a szigetelő gyűrűt óvatosan kihúznám ,utána már láthatónak kellene lenni a tekercsnek és azt kihúznám.Még az se biztos hogy szét kellene tekerni a porlasztót.

5 kedvelés

megpróbáljuk akkor ahoz nem kell fogó mondjuk csak ki kell húzni a coilt belőle aztán meglátjuk milyen bent a huzal majd fotózóm nektek​:grinning:

5 kedvelés

Ha ez nem jön be ,akkor egy vékony csavarhúzót át kell átdugni a lyukon és egy fogóval minden-mindegy alapon el kell kezdeni csavarni.

4 kedvelés

csak,szét jött


ebbe kéne valami féle tekerést bele rakni valahogy :grinning:

4 kedvelés

csak még függőleges tekerést nem igazán csináltam :grinning:szerintem 2.5 magon kéne valamit bele tenni vagy a vattára rá tekerni valahogy a huzalt meg azt nem tudom mennyi menet kéne

3 kedvelés

Milyen volt benne ?Azt le lehet fényképezni?

3 kedvelés

le ami maradt belőle miután ki húztam alulról

2 kedvelés

kívűl de lehet ide a vatta lap kéne nekek amim nincs

2 kedvelés

Ilyet kellene tekerni bele.

7 kedvelés

bele vágtam ebbe a fejszét nem egyszerű ez :rofl:

3 kedvelés

Ideiglenesen akár egy kozmetikai lap is jó lenne bele.

3 kedvelés

a vattát hogy tekerjem rá mennyi vattát :grinning:nem egyszerű ez

3 kedvelés

Úgy kellene hogy kétszer a negatív lábon belül a harmadik kört pedíg már a negatív lábra is.

3 kedvelés

Valahogy így kellene,nem volt itthon vattalap igy papírral csináltam meg.

https://vimeo.com/520012784

8 kedvelés

van de mókolom még :grinning:de lehet nem lesz az igazi még csak itt járok

3 kedvelés

még csak el sem indul nem jól csináltam valamit meg sem mozdul de legközelebb megpróbálom megint majd.köszi mindenkinek a sok sok segítséget.

3 kedvelés

maga itt a vertikális tekerésen kell még gyakoroljak sima coil jigen kézzel tekerek mindig csak ugye mtl rta hoz képest más azért.Majd még meg fogom próbálni​:grinning:

3 kedvelés