Újjonc kérdés RTA

Sziasztok, egy ideje olvasgattam az oldalt.
Azzal a kérdéssel fordulnák hozzátok profikhoz :slight_smile: hogy,
Volna egy Vaporesso Gen 200 az I-tankal és a porlasztóval fogjuk rá van íze és gőze is.
Viszont nem régiben vettem egy Dead Rabbit V3 RTA-t.
A zöld almás liquidnek erős fémes/ rohadt alma íze van benne torokfájás és fejfájással tarkítva
Az Alma-Körte pedig semmi íz kicsit kesernyés.
Próbáltam a gyári tekercs/gyári vatta ugyanaz,próbáltam másik pre-made tekercsel és Titanium Fiber Cotton Elite-tel ugyanaz.Többször újra vattáztam semmi.Van amikor a zöld almával az I-tank is kicsit fémízű és halánték fájdalom.Ha nem találok megoldást akkor marad a porlasztó.
Ezen kívűl iszonyatosan melegszik a csatlakozónál.
Tudnátok segíteni mit ronthatok el :smiley:
Amiket próbáltam:
-Másik liquid sikertelen.
-Coilology Tri-Fused Clapton SS316L 0.33
-Kimostam a tankot
-Többször újra vattáztam
-Hotspotokat eltüntettem.
-Másik vatta (Titanum Fiber Elite)
Válaszotok előre is köszönöm.

2 kedvelés

Szia :blush:milyen alaplé mennyi nikotin leizzítottad rendesen a tekerést,ritkítottad a vattát?coil lábai jól meg vannak húzva?kimostad a kazánt rendesen első használat előtt?

2 kedvelés

Igen ritkítottam lépésről lépésre követtem a youtube videót :smiley:
Revolut 50/50 0 mg-----> Aisu Green apple aroma.
Kimostam vodkával más alkoholom nincs itthon :smiley: aztán melegvízzel.
Kicseréletem az inbuszosra meghúztam, gőze elég nagy viszont íze semmi vagy ha van azt nem köszönöm meg.Pont ezért vettem 10 db pre made coilt meg vattát hátha szerencsétlen vagyok.Hát az.Bármit teszek az I-tank köröket ver rá pedig annak sincs valami fenomenális íze :stuck_out_tongue:

Szia!
50%50-es alappal töltöd föl a flaskát?

3 kedvelés

Talán ostoba kérdés, de a liquideket milyen arányban keverted? Nem lehet kicsit túlaromázva? És mennyi a nikotin benne? Illetve az alaplé nem nagyon régi-e…

Saját tapasztalatom az, hogy az rta tankokban intenzívebb az íz, mint a porlasztóval - de ez nem feltétlenül jelent jobb ízt, mert a kellemetlen összetevők is erősödnek. Illetve, megjelenhetnek olyan plusz (mellék)ízek, amiket a porival nem éreztél ki. Lehet, hogy egyszerűen ez történt nálad is. Ha akad más liquid is, azzal is kéne egy próbát tenni.

1 kedvelés

Igen, ezért kérdeztem, hogy ha 50-50 el öntötte föl a 60-as flaskát amiben 20ml- aroma van, akkor az nem kicsit pg-töbletes, simán okozhat fejfájást! Ráadásul a duál Dl tankba! :thinking:

2 kedvelés

50-50 viszont a Big Mouth alma körte is ezzel volt keverve és az is pocsék de az úgy mindkettőbe .
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Megpróbálok szerezni egy 100ml 70vg/30pg alapot és meglátjuk .Elsőnek a nikotint gondoltam de a második almát már nikotinmentesen kevertem :smiley:

vg többletre törekedj…akár 95/05ig is elmehetsz. Akkor a pg allergia kérdése tisztázva lenne

Én azt javaslom neked, hogy ne készre kevert alapot vegyél! Külön vedd az össze tevőket, sokkal szabadabb vagy! És a kész keverésed 70/30-ra lődd be dl tankokhoz! Van itt az oldalon is keverő segéd, az pontosan mutatja neked, hogy miből mennyit kell tenned a flaskába! :wink:

Hétvégén nehezebb de sikerült szereznem egy 70/30 0mg + vampire vape energy de az I-tank itt is ezerszer jobbnak tűnik. Érzem az ízét még frissen is .
Nem tudom vagy ennyire eltalálták a vaporessonál a gti kazánokat vagy tényleg én vagyok béna nagyobb gőz több íz. A halott nyuszi pedig halott nyuszi maradt de legalább a fémes íz eltűnt.
A másik hogy a nyuszival van egy enyhe késés mire izzít a gyárinál ilyen nincs ez normális ? :sweat_smile:

Igazából a porlasztó, mesh, gyorsabb izzítás jellemzi, a nyusziba tekerést teszel, ott lehet késés, pláne duálba! Ott a teljesítménnyel tudsz játszani, hogy hol megfelelő neked! De lehet jönnek majd a dl-esek és megcáfolnak!

Probléma megoldva hála @Bocimobil82-nak el cseréltem egy zeus meshre és megoldódott újra van íze és gőze is :slight_smile: és köszönöm az ajándék liquidet :grin:

5 kedvelés

Szuper, örülök, hogy megoldodott, használd egészséggel!

3 kedvelés

Igazán nincs mit!
Használd egészséggel.
Én is köszönöm a cserét.
És örülök hogy meg ismerkedtem egy újabb közelemben lévő vaperel.

4 kedvelés

Szia. Csak annyit fúznék hozzá, hogy a Big Mouth alma körte mindenhogy minden tankban pocsék(Szerintem)

Rájöttem ugyanebből a dinnyés is pocsék nah annak éreztem az ízét(poshadt dinnye), egyből ment a lefolyóba :grin:
Esetleg jó gyümölcsös aromákat tudnál ajánlani ? :slight_smile:

2 kedvelés