Újdonságok

vertikális coil kutulu RBA

9 kedvelés

Óriás porlasztó készítés boro környezetben. Jó ötlet!

4 kedvelés

Ezt ide tenném . Gondolkodni tessék . Kövi az dicodes lesz . :sweat::smiling_face_with_tear::sob:

8 kedvelés

Karnyújtásnyira került tőlünk a high end disposable…
:sob:

4 kedvelés

Az talán nem, de üdítő látni, hogy egy nívós gyártó próbál megfelelni a modern irányzatoknak. Akár pl a Dicodes is idővel a ProVari sorsára juthat ha nem tart lépést a korral. Szerintem
Számomra lassan kezd sajnos “unalmasnak” hatni optikailag egy klasszikus Dani mod + Tank szett. Ugyanakkor a minőségük és support-juk miatt továbbra is fejet hajtok.

5 kedvelés

Az irányzattal van bajom, rá is tapintottál akaratlanul :flushed:

3 kedvelés

Lehet vele bajod, de ettől még fejlődik a vape. Az idő majd úgyis eldönti, hogy melyik irány marad piac és életképes. Kivéve ha kinyírják törvényileg a komplett iparágat…mert ez most a legnagyobb veszély

4 kedvelés

Fejlődik az biztos,de nekem egyik márka sem hozta el azt az áttörést mint a dicodes.
Ez lenne a fiatalok ártalomcsökkentése a podvonal ?

4 kedvelés

Az eldobós dolgokban sokkal nagyobb üzlet van mint egy tartós évekig használhatóban.

7 kedvelés

Semmi rossznak nem vagyok elrontója,igazad van.
Megvesz,elromlik dobja.
Meg kellene becsülni a dolgokat,nem pedig a bevételi forrásokat erőltetni.
Tudom sokat adnak el ezekből a már bocsánat “vackokból”,mindenkinek más a felfogása :man_shrugging: ki ezt-ki azt preferálja :smiling_face:

5 kedvelés

Most őszintén…belepusztulna a dicodes ha gyártana az őket fémjelzett minőségben AIO-t IS? Megtarva persze a klasszikus vonalat IS, igény szerint.

3 kedvelés

Aio szerintem lesz…remélem pod nem.

5 kedvelés

Előbb hal ki a vape mint a Dicodes! A vape előtt is volt és több mint valószínű utána is lesz. Az orvosi elektronikai nagyvállalat csak kihasználta a piaci rést ennyi.

6 kedvelés

Reméljük egyik sem következik be…a dicodes vape szekciójára értve persze, nem a komplett cégre.

4 kedvelés

Látod,te is provariztál,utána egy és kétakkus modod volt most meg aiozol :grin:nálad is megvan az áttörés :man_shrugging:

5 kedvelés

Ahhoz szerintem óriási eladásokat kéne produkálni, hogy előálljon egy boro rendszerrel.

2 kedvelés

Hát ez az. Nagyobb pénz van benne hosszútávon és kiszolgálja az ellustuló fogyasztói réteg azon igényét is, hogy mindent készen-megrágva kapnak az arcukba.
@Zsolt68 lehet, hogy ‘piacképes’, de hosszútávon életképesnek semmiképpen nem tartanám a megvesz-használ-eldob vonal mentén képződő termékeket. Amíg van belőle bevétel, mindig lesz, aki kiszolgálja az emberi hülyeséget. Én is ebben élek, látom, viszont remek felületet ad az ún. törvényi szabályozásnak az eldobósok könnyű hozzáférhetősége bárki számára. Szóval nem, nem tudok felhőtlenül örülni az új irányzatoknak :disappointed_relieved:

6 kedvelés

mindene adott…csak elhatározás kérdése

4 kedvelés

Látod mennyi fanatikus van :joy:
Vevő biztos lenne rá,lásd a mikrot…

5 kedvelés

Igaz, én látom esélyét…bár én nem tartok rá igényt jól elvagyok rta-val és hagyományos box modal.

7 kedvelés