Újdonságok

Nem találtam ennek jobb helyet, szóval nyitok egy ilyet, majd az élet eldönti kell-e.

Szóval biztos vannak rajtam kívül még kütyübuzik, akkik nem csak akkor és azért vásárolnak, mert kell, hanem, mert…kell. :rofl:

Én most ezt láttam meg pár napja, és egyfolytában csiklandozza az agyamat itt belül valahol, igaz még nagyon friss a cucc, de azért bedobom ide, hátha még nem láttátok.

link

Az ára valahol 40-50 dodo között lesz szerintem idővel, a francba, most vettem egy csomó mindent…

10 kedvelés

Igen, ez az, azért a 4.2 elég epic lett volna. Nem is értem, hogyan meg miért.

2 kedvelés

Van olyan gyártó, akinek 4.2 a max…és nem változtat rajta.

2 kedvelés

Igen, pölö a drag x is, de azért mtl-re elég necc a 4.2, ezek meg azért egy akkus modok, még ha 21700, dl-re csak éppenhogy, szvsz.

Szerintem sem MTL-re, sem DL-re nem a legjobb a 4.2. :slightly_smiling_face: Ezért is csak ennek tudatában adtam tovább a Drag X plust.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkugyilkosooook! :sweat_smile::rofl::rofl:

8 kedvelés

Úgy olvastam, hogy elvetették ezt a remek ötletet és inkább 9v lesz a max, ami hát kicsit jobb.

3 kedvelés

Megvolt a Geekvape premier is ma. Z50, Geekvape Nano, Legend 2 stb…


11 kedvelés

@Viktor_Hajdu nem láttam,mert a veszekedés miatt lemaradtam róla…milyenek lesznek?Pasisak?

2 kedvelés

A pasis nem létező kategória :wink: Meseszépek és pont. :wink: :rofl: Hölgykézben is remek jószágok, kicsit hihetetlen, de ez van. :heart_eyes:

7 kedvelés

Az már remek kezdet, hogy 30%-ot faragtak a súlyból. 15-öt a méretből.

8 kedvelés

Szerintem az egyik legjobb mod!
Pont ma érkezett két új játékos nekem!
Legend és arcfox. A két kistesó a gaur nak. :grin:

8 kedvelés

Ez is egy nagyon jó megoldás! :slightly_smiling_face: Én jobban szeretem, ha magam állítom be a teljesítményt, és nem kell trükközni, hogy jó legyen.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Abszolút egyet értek veled. :slightly_smiling_face: Sokan a 4.2-re esküsznek, de bizonyos esetekben sok.

6 kedvelés

SM-en a legend 2 34 dodoval nyított (plusz szállítás)

4 kedvelés

Wotofo mdura pro duál strapa mod

3 kedvelés

Érdekes koncepció, beépített, de cserélhető lipo akksi…remélem a többiek is elmennek ebbe az írányba a fixen beépített akksik helyett. Az árát most hagyjuk, DNA250…az ára is majdnem 250, de lehet ez csak véletlen. :rofl:

steam_crave_hadron_pro_dna250c_mod_color

7 kedvelés

Másik fórumról, új színt keresnek az ambition mods converterhez, az a fekete kell nekem!

385060_196972828_1139172706592373_1482767163215936645_n.thumb

6 kedvelés

Hááát ez is megjelent. Vaporesso Luxe 80 Pod Mod Kit 2500mAh. Kellett mint egy falat kenyér… Bevallom, én nagyon nem erre számítottam, amikor bejelentették, új cuccal jönnek a piacra.

7 kedvelés

Hát nem lehet lemaradni a pod vonatról, shihuhú!

4 kedvelés