Újdonságok

Na, csak hogy egyértelműsítsek…én kizárólag az AIO-ra értettem az észrevételem…amit a YIHI elkezdett. Az eldobható pod-ok híve én sem vagyok számos okból.

6 kedvelés

Nem hazudozok volt,van is podom.
(Ha a gyerekeimnél lévőt is számolom )
Néha előveszem hogy ne lustuljon el az akkuja,de nekem nincs meg az az érzés hogy napi szinten azokat használjam.
Nem a high end erzés miatt használom a “jobbakat” hanem azért mert simán jobbak nekem.
Amíg tudok tekerni és működik a kezem addig is az rtat használom .

8 kedvelés

Most ezt mondod de ki tudja mit hoz a jövő. Ha bele nézünk ebbe a szegmensbe már most kapuzárási pánik lehetne. Ha törvényileg legalizálnák a x-barokat és az idősebb réteg így-vagy úgy elkopna nem kéne modokat, tankokat gyártani. Most ott van a vape mint az autógyártás 3-5 éve. Épp most fullad bele Európa a nagy elektromos autózás projectbe. Hatalmas öngól aminek nagyon csúnya vége lesz.

7 kedvelés

És most megyek futni :grin:

3 kedvelés

Múltkor én is ráraktam a Drag S-re a podfejet, mert maradt még egy csomó porim hozzá… és nem. Nem volt rossz, de egyszerűen nem volt meg a feeling. Nem tudtam úgy beszabályozni, hogy igazán jó legyen.

4 kedvelés

Ja de neked volt viszonyítási alapod de aki csak a podot veszi mert az olcsó annak jó lesz.

4 kedvelés

Yihit még egy darabig eltartják a chippjei azt beólvad egy nagyobb cégbe. A vapeipar 88% Kínába, így azokat nem kell félteni ők összetartanak!

2 kedvelés

Vagy mert egyszerű a karbantartása. Az első pár évben én is remekül elvoltam a porikkal, nem is gondoltam rá, hogy más kéne. Most meg visszagondolok azokra az ízekre, amik azóta már nincsenek, hogy mennyivel jobbak lennének ha ma szívnám őket.

5 kedvelés

Dicky alnéven esetleg létrehoznak egy almárkát​:roll_eyes:

3 kedvelés

Lila Codes :rofl:

Music Video Birdman GIF

2 kedvelés

Package in transit… Valami elindult… :heart_eyes:

3 kedvelés

Mission XV kiegészítő ujdonságok

3 kedvelés

Hát csak egy dolog hiányzik a csomagból. :rofl:

2 kedvelés

Itt van hozzá a boro bridge :smiley:

3 kedvelés
3 kedvelés

Most látom, hogy ismét kapható ez a kis Pico, de már korszerűsített kiadásban…pl c-type usb-vel. 20€-ért egynek jó :slight_smile:
Eleaf iStick Pico 2 Mod 75W Box Mod single 18650 (sourcemore.com)
image

14 kedvelés

És igen itt se marad el a Porsche Design :rofl:

8 kedvelés

Nem igazán hardver újdonság de azért bedobom ide mint lehetséges alternatíva a nikotinra ami a jövőben beférkőzik a vape iparban.

https://www.oasisvape.com/what-is-nixodine

Egyenlőre ha jól látom még csak az USA-ban kapható de le merem fogadni, hogy hamarosan az EU-ba is be fog szivárogni.

6 kedvelés

Állj én már most látom az folyadék ugyan itt nem lesz vagyis de majd valamelyik ismerősöm forgalmazza .
Üdv Első Viktor Ramszesz
:sweat_smile::rofl:

6 kedvelés

Make America Great Again No GIF

5 kedvelés