Újabb kérdés!

Sziasztok!! Megint a kérdeznék! Ma kaptam meg az első, áltatok is javasolt coil építési szerszámokat ,huzalokat, vattát!! Megcsináltam az első tekerésem az UD KA1 28 ga huzalból!! 1,12 OHM ,12 W 3,67 v !! 6 menet Azt szeretném megkérdezni ez így jó?? A volt véletlenül nem sok?? Válaszaitokat előre is köszönöm!

Ugye 12W? :astonished:

112 watt? Nem 12?

2 kedvelés

Igen!! Elírtam!! Mindjárt javítom!!

Hát igen!!

Nehogy “felrobbannyon” valami!

Ok, ellenkező esetben nyugodj békében :sweat_smile:
Ne foglalkozz a feszültségértékekkel, a mod megoldja, azért a VW… Nem írtad, mibe rakod, de gondolom mtl:grin:, vsz.jó lesz​:+1:

3 kedvelés

Akkor jó!! Bocs a tudatlanságért!! De köszi!!

2 kedvelés

Egyébként mibe rakod? Belső magátmérő, levegőzés?

2 kedvelés

Dead rabbit mtl, 28ga 2,5 mag 6 menet ! Most állok neki a dvarw fl clon nak

Én a törpébe 1.2 levegő mellé 2,5 magra 5 menetet szoktam(29ga, azt szeretem), a 6 már picit széles. 11-15W leves és hangulatfüggően​:grin:

4 kedvelés

A dvarw-ban megpróbálom!! De hozattam 30ga huzalt szerinted melyik??

Egyelőre inkább a 28-as, könnyebb vele dolgozni. Hagyd későbbre a vékony vackokat. Azért a 29ga a kiskedvenc, mert az még egész jól kezelhető, a 30ga már elég macerás tud lenni vattázáskor.

4 kedvelés

Oké köszi!!

Na, ez 0,96 ohm 13 w és egész kellemes!!

4 kedvelés

OK! @Paska :+1: Nálam is pont most, KA1 28GA/6-menet/1,12Ohm, de nekem elég a 11Watt/3,5Volt!
Én ezt használom, nézelődésre! :wink:

3 kedvelés

Köszi!!

Nem igazán értem miért használjátok ezt a kalkulátort, ez a mecha modok kalkulációjára szolgál.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.