Új szettem 😍

Én nem nézek le senkit mert én sem tudok mindent,de azért belekotyogok mindenbe :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Most épp 47watton van, próbálkozom vele :slight_smile:

2 kedvelés

Ha később is fenn áll ez az állapot akkor legközelebb több vatta kell. Ha adott a vatta vastagsága, akkor a maradékból is lehet oda tömködni egy kicsit. Sőt, azt majd most is megteheted, ha majd ürül még kicsit a tankod. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én most igazából arra próbáltam ezzel célozni, hogy egy nagyon jó segítőkész csapat vagytok.
Mert a facebookos csoportokban szoktam nézelődni és általában a kinevetést kapják a kezdők, elfelejtik hogy nekik is jól jött/ jól jött volna a segítség :slight_smile:

6 kedvelés

Szinte biztos, hogy a több vatta lenne a tuti megoldás. Uh támogató jelleggel, teljes tyúkmellszélességgel követelem a több vatta elhelyezését! :rofl: :wink: :grinning: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Én voltam kisdobos és úttörő is és ott segítek ahol tudok :grin:jó helyen vagy itt az tuti :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face:segítünk ha kell :blush: tessék szólni vagy kézzel inteni :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Meg érkezett a vatta felvásárló :rofl::rofl:

4 kedvelés

Mondjuk akinek mi segítünk, az kezdheti ásni az alapot az atombunkernek :grinning: :rofl: :upside_down_face: :smiling_face_with_three_hearts: De ez van, ezt kell szeretni :grinning: :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Tavaj hiánycikk volt a vatta és a dróthalmaz, mert kezdő létemre felvásároltam mindet :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Nekem már kész is van :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Sajnos még mindig fent áll az hogy köpködi a liquidet, úgyhogy több vattát kell bele raknom valószínűleg :pensive:

5 kedvelés

Hát, ez egy kemény biznisz. :sweat_smile:

3 kedvelés

Néha előferdül. 2 perc alatt orvosolható probléma. :slight_smile:

7 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Segítségkérés tekeréshez

Nagyon elkanyarodott az eredeti témától, ezért lezártam.