Új szettem 😍

Mai nap megjött a Sourcemore-ról az új kis szettem, :tada::heart_eyes: még csak ismerkedünk egymással.

Gondos csomagolásban érkezett :+1:

Súlyra meglepő volt számomra, azthittem nem lesz ennyire könnyű, kényelmes a fogása. (Kb ugyan olyan súlyra mint az Eleaf istick t80-am)

Ha lesz egy pár szabad nyugodt órám akkor meg is próbálkozom az építésével. :rofl:




Pesso tankommal is igazán szép :heart_eyes:


(A háttérért bocsiii, türelmetlen voltam :rofl::rofl:)

26 kedvelés

Szia. Nagyon vagány az a Mechman :heart_eyes: A Zeusnak meg isteni ízvisszaadása van. Használd egészséggel. :smiling_face_with_three_hearts: Ha segítség kell itt leszünk. :heart:

10 kedvelés

Gratulálok ,ízben és gőzben gazdag klassz ízeket hozzá :blush:

6 kedvelés

Szia! :slight_smile:
Köszönöm szépen! :heart:

A segítséget pedig biztos igényelni fogom, merr nagyon tartok tőle.

6 kedvelés

Köszönöm szépen! :relaxed:

3 kedvelés

Szia Zsanett!

Megérkezett? De jó! Gratula hozzá!!! Sok sok kellemes gőzölést, és csodás ízeket vele!!! Érezzétek jól magatokat, sőt egymást! A tankkal és a moddal sem lőttél mellé! Öröm a háznál! Szép estét!!!

:wink: :upside_down_face: :raised_hands: :clap: :+1:

6 kedvelés

Az elsőnél mindig ez van, aztán a végén majd mondod, hogy: “Jaaa, ez csak ennyike?” :blush:

Bármiben szívesen segítünk. Fantasztikus érzés végigkísérni a Tagokat “az úton”. :smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Mostanában minden képen színes karmok fogadnak, ez tetszik, végre egy hely, ahol nem kolbászparti van mindig, hajrá csajok!

Ja, a szett is klassz. :laughing:

9 kedvelés

Üdv a klubban Csajszi (bocs!!!) :smiling_face_with_three_hearts: :upside_down_face: :grinning:

8 kedvelés

Szia! :slight_smile:
Igen meg érkezett, gyorsak is voltak, 9.-én rendeltem ma kaptam meg :slight_smile:

Már kíváncsian várom milyen ízeket és gőzöket produkál majd.
Na meg persze én mit produkálok majd az építéssel :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Remélem így lesz, a műkörmök végett is tartok tőle mert eléggé kis picike így rá nézésre a deck :grimacing: :roll_eyes:

3 kedvelés

Kösziii :grin:

És ez még csak a kisebb változat a karmokból, nagyobb szokott lenni :face_with_hand_over_mouth: :shushing_face:

4 kedvelés

Ne tarts tőle, iszonyat körmökkel épített egy hölgy velünk közösen (természetesen neki sem segítettünk a gyakorlati részben egyáltalán, ahogy ez nálunk megszokott), gond nélkül, 25 perc alatt végzett a Zeussal, úgy, hogy életében most látott először szétszerelt tankot. Semmi gond sem lesz!!!

4 kedvelés

Ha előregyártott huzalt teszel bele az szerintem nem lesz vészes, és most a műkörmökre gondolok. Majd mikor már magad tekered akkor el kell sajátítanod. Mert, hogy őszinte legyek néha szükség van az ujjhegyekre, ami a hosszú köröm miatt aggályos. De megoldjuk ám, ne izgulj. :blush:

5 kedvelés

Hát én sem próbálkoztam még soha sem vele, most láttam élőben én is először kész tekerést és “cipőfűzős” vattát.
Őszintén, én nagyobb alkatrészekre számítottam :roll_eyes:

4 kedvelés

Előre tekerttel fogom először ki próbálni, mert nem tudtam mikor jön meg a szett, és nem rendeltem meg a többi “hozzávalót” még :frowning:

1 kedvelés

Őszintén, én nagyobb alkatrészekre számítottam :roll_eyes:

Hehe, üdv a klubban.

Tegye fel a kezét, aki nem így volt az első deck láttán, amit a kezébe fogott. :sweat_smile:

5 kedvelés

Lehet egy párszor majd be ugrik építés közben , hogy mindjárt földhöz vágom mindjárt földhöz vágom :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Ahogy @Ispy írta mindenki tepsire és felnicsavarokra számított, kerítés oszlopokkal… De amint megszokod-elfogadod, hogy ez csak drót, meg néhány csavar, nevetni fogsz az egészen.
Ahogy a Kedvesem találóan megjegyezte: mit szenvedtek annyit, egy sima manikűr háromszor ilyen bonyolult! :upside_down_face: :smiling_face_with_three_hearts: :grinning: :rofl:

6 kedvelés

Ez mondjuk a yt hibája is, mert az ember felkészül, megnéz egy tonna videot, ahol a 27 colos monitoron bámulja a bezoomolt decket, így persze, hogy élőben kiszalad az ember száján egy miafaszomez. De aki képes bekötni a cípőjét, az ezzel is boldogulni fog. Kivéve, ha ilyen farkas jellegű karmokkal rendelkezik. Bocs Zsani. :rofl:

6 kedvelés