Új szettem 😍

Vatta problĂ©ma ,nekem is szokott ilyen lenni​:crazy_face:akkor rĂ©gi szett Ășj szĂ­vĂĄs ,ĂșjratĂĄbla :blush:
Nehogy feladd a célegyenesben Zsanett :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

ElkĂ©stem. :flushed: Szerintem elvitte a menet a vattĂĄt. Nagyon rĂĄlĂłg. :thinking: De lehet tĂ©vedek. Elfelejtettem mondani, hogy Ășj tankot csak fĂ©lig töltĂŒnk, prĂłbakĂ©pp. :confused:

4 kedvelés

Kezd kevésbé köpködni, próbålkozom

Nem adom fel!! :muscle:

3 kedvelés

Håt én telibe feltöltöttem :rofl:

3 kedvelés

Azt spec télleg nem szabad


3 kedvelés

Komolyan, ez lassan izgalmasabb, mint az EB döntƑ. :sweat_smile: :grinning:

10 kedvelés

Hogy állunk az Úr színe elƑtt? Jobb lett vagy maradt a gond?

2 kedvelés

Jelentem, jobb lett :heart_eyes:

3 kedvelés

MegszƱnt a köpködés?

2 kedvelés

Igen, mår csak minimålisan érzem a szåm szélén, és a drip tipen is kicsit låtszik csak a nagyobb csöpp

2 kedvelés

Ok, prĂłbĂĄlj meg slukkolĂĄs elƑtt kicsit belefĂșjni a driptipbe, gyengĂ©n, nem teli tĂŒdƑbƑl. :wink: Csak egy fĂ©l lĂ©legzetnyit.
Abban bĂ­zom, hogy csak tĂșl lett ĂĄztatva a vatta elsƑre. És nem kell szĂ©tszedni a tankot. :wink:

5 kedvelés

Nagyon nagyon nagyon szĂ©pen köszönöm mindenkinek a sok-sok segĂ­tsĂ©get Ă©s hogy vĂ©gig izgultĂĄtok velem az elsƑ Ă©pĂ­tĂ©sem!! :heart::heart::heart:

4 kedvelés

7 kedvelés

Legyen sok örömed a szettben! A mosoly ott bĂșjkĂĄl mĂĄr legalĂĄbb a szĂĄd sarkĂĄban?
Ahogy az elsƑ ejtƑernyƑs ugrĂĄsnĂĄl: ugrottĂĄl, tĂșlĂ©lted! Ennyi! Ugye nem egy varĂĄzslat? Legközelebb mĂĄr sokkal jobb lesz! És majd Ă©n is jobban figyelek, illetve hasznĂĄlom a nagyĂ­tĂĄs funkciĂłt a fotĂłknĂĄl! Vagy felveszem a szemĂŒvegem

Most amĂ­g friss az Ă©lmĂ©ny, egy papĂ­rra Ă­rd fel a tekerĂ©s adatait, anyag, menetszĂĄm. Így ha bejön a huzal tudsz pont ilyet venni Ă©s a tekerĂ©snĂ©l mĂĄr nem kell szĂĄmolgatnod. :wink:

5 kedvelés

Jah,csak ennyi az Ă©pĂ­tĂ©s ? :rofl::rofl:ugye hogy nem is olyan nehĂ©z​:grin:
Örömöd leld az Ășj szettedben ,klassz Ă­zeket hozzĂĄ :blush:

5 kedvelés

Köszönöm szépen :heart:

Igen, teljes mértékben meg van a siker élmény :smiling_face_with_three_hearts::star_struck::heart_eyes::tada::champagne:
És tĂ©nyleg nem volt olyan eszeveszett nehĂ©z a dolog, bĂĄr majd a tekerĂ©sre leszek kĂ­vĂĄncsi hogy az hogy fog menni.

A legközelebbi Ă©pĂ­tĂ©sem szeretnĂ©m majd nem elƑre tekert coillal kĂ©szĂ­teni.
Azért csinåltam ezzel, mert nem rendeltem még hozzå cuccokat mert nem tudtam mikor érkezik majd meg.

Kicsit Ă©desebbnek Ă©rzem vele a Pinkman-t de nem sokkal intenzĂ­vebb.

5 kedvelés

Mi akkor is itt leszĂŒnk Ă©s segĂ­tĂŒnk​:blush:
Vagy el trollkodjuk ugye ? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

IzzĂ­ts szĂ­vĂĄs nĂ©lkĂŒl kicsit, hogy elpĂĄrologjon a felesleges liquid. Mert valĂłszĂ­nƱleg tĂșl lett ĂĄztatva a vatta, ahogy Viktor is Ă­rta. De lehet, hogy egy picivel magasabb watt sem ĂĄrtana.

4 kedvelés

Sokkal jobb Ă­gy el trollkodva is minthogy azt se tudjam hogy ĂĄllok neki, Ă©s nem egy facebookos csoportban kapom a lenĂ©zƑ kommenteket​:heart::hugs:

7 kedvelés

PrĂłbĂĄltam azt is csinĂĄlni, mint a porlasztĂłs tankomnĂĄl is hogy izzitok szĂ­vĂĄs nĂ©lkĂŒl, Ă©s kicsit megszivom kikapcsolt ĂĄllapotban

3 kedvelés