Izgatott vagyok 😂

Sziasztok kedves mindenki!

Volt egy elkĂ©pzelĂ©sem, amit nem is olyan rĂ©gen vettem a kƑkobaki kobakba
 SzĂłval azt onnĂ©t kiverni, semmivel sem lehetett!
Teltek a napok, gondolkodtam jĂł lesz-e, hogy nĂ©z ki valĂłjĂĄban! HĂĄla istennek a sok kĂ©tsĂ©g, Ă©s kĂ©rdĂ©s szertefoszlott, mint a szellözködƑ lĂĄgy melegben egy nyĂĄri dĂ©lutĂĄn, az Ă©gen lomhĂĄn kĂșszĂł fĂĄlyolfelhƑk :grinning:

Nos amirƑl beszĂ©lek, amolyan sport e-cigi :grinning:
Cserélj, tölts, mehetsz!

Van ilyen analĂłgban is, a szĂ­v, fĂșj, tapos :grinning:

Nekem nagyon tetszik, de mivel olyan elegĂĄns maga a mod, lehet ĂĄt kellene ĂĄllnom felhƑköpködĂ©srƑl, mtl-re​:thinking:

De nem szaporĂ­tom tovĂĄbb a szĂłt!


Morph 2 Ă©s egy jĂłl bevĂĄlt zeus, csak ez nem rta!

Szerintetek? Csak ƑszintĂ©n! :grinning:

Legyen szép napotok :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szépséges!
Nagy Ă©s Ă­zletes gƑzöket hozzĂĄ! :slight_smile:

1 kedvelés

Az Ă©n Ă­zlĂ©semnek kicsit tĂșl csillogĂłs. De egyĂ©bkĂ©nt jĂłl nĂ©z ki. Tartson sokĂĄig, hasznĂĄld egĂ©szsĂ©ggel!

2 kedvelés

ImpozĂĄns kinĂ©zet olyan art deco beĂŒtessel.

1 kedvelés

Én a kinĂ©zetrƑl nem Ă­rok, az mindenkinek a sajĂĄt Ă­zlĂ©se! De annyit mondok, hogy az egyik ha nem a legjobb porlasztĂłs kazĂĄn a zeus, a csalĂĄdban a 0,4-es porival hasznĂĄljĂĄk, fantasztikus Ă­zeket nyom! JĂłl jĂĄrtĂĄl vele! :wink:

7 kedvelés

Nagyon bikicsunĂĄj! :grin:

Nem tudom mire Ă©rtetted hogy sport de ez inkĂĄbb ĂŒnnepi. Valami ilyesmi szettet tudok hozzĂĄ elkĂ©pzelni Ă©s mehetsz lakodalomba :smiley:

1 kedvelés

Erröl a képröl a Ragyogås jutott az eszembe!

1 kedvelés

Valahogy a perzsĂĄk ugranak be rĂłla a south parkbĂłl XD

Sport e-cigi, azért mert nem kell tekergetni, vattåzni, csak cseréled a porit, töltöd és rohansz tovåbb!
Ahogy Ă­rtam az analĂłgban is van sportcigi, szĂ­v, fĂșj, tapos :grinning:

Viszont ez az öltöny kombinåció, naggyon fantasztikus :grinning::grinning::grinning:
Nehogy utåna nézzek! :joy:

Reméltem hogy tetszeni fog :smiley: