Izgatott vagyok 😂

Sziasztok kedves mindenki!

Volt egy elképzelésem, amit nem is olyan régen vettem a kőkobaki kobakba… Szóval azt onnét kiverni, semmivel sem lehetett!
Teltek a napok, gondolkodtam jó lesz-e, hogy néz ki valójában! Hála istennek a sok kétség, és kérdés szertefoszlott, mint a szellözködő lágy melegben egy nyári délután, az égen lomhán kúszó fályolfelhők :grinning:

Nos amiről beszélek, amolyan sport e-cigi :grinning:
Cserélj, tölts, mehetsz!

Van ilyen analógban is, a szív, fúj, tapos :grinning:

Nekem nagyon tetszik, de mivel olyan elegáns maga a mod, lehet át kellene állnom felhőköpködésről, mtl-re​:thinking:

De nem szaporítom tovább a szót!

Morph 2 és egy jól bevált zeus, csak ez nem rta!

Szerintetek? Csak őszintén! :grinning:

Legyen szép napotok :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szépséges!
Nagy és ízletes gőzöket hozzá! :slight_smile:

1 kedvelés

Az én ízlésemnek kicsit túl csillogós. De egyébként jól néz ki. Tartson sokáig, használd egészséggel!

2 kedvelés

Impozáns kinézet olyan art deco beütessel.

1 kedvelés

Én a kinézetről nem írok, az mindenkinek a saját ízlése! De annyit mondok, hogy az egyik ha nem a legjobb porlasztós kazán a zeus, a családban a 0,4-es porival használják, fantasztikus ízeket nyom! Jól jártál vele! :wink:

7 kedvelés

Nagyon bikicsunáj! :grin:

Nem tudom mire értetted hogy sport de ez inkább ünnepi. Valami ilyesmi szettet tudok hozzá elképzelni és mehetsz lakodalomba :smiley:

1 kedvelés

Erröl a képröl a Ragyogás jutott az eszembe!

Valahogy a perzsák ugranak be róla a south parkból XD

Sport e-cigi, azért mert nem kell tekergetni, vattázni, csak cseréled a porit, töltöd és rohansz tovább!
Ahogy írtam az analógban is van sportcigi, szív, fúj, tapos :grinning:

Viszont ez az öltöny kombináció, naggyon fantasztikus :grinning::grinning::grinning:
Nehogy utána nézzek! :joy:

Reméltem hogy tetszeni fog :smiley: