Új szettem 😍

Most tűnik csak fel… Fordítsd meg. A huzal “lyukai” a levezetés felé nézzenek. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Yeaaaaah! Így fotó alapján jóóó! Sőt jau!
Egy dolgot nem látok jól, a láb nem ér a deckhez alul? Ne felejtsd rövidebbre vágni!

2 kedvelés

Csak a tekerés helyes iránya ez lenne:

5 kedvelés

Ó, ne haragudj, nem figyeltem, hogy jelezted már a gondot! :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Jó lesz az ,csak a másik két lyukba dugjad :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

5 kedvelés

Máris javítom, kösziii​:smiling_face_with_three_hearts::star_struck:

4 kedvelés

De igen hozzá ér, akkor vágjak még lejjebb belőle? Pedig eskü 5mm :rofl:

3 kedvelés

A mellékelt képpel jelentősen prezentatívabb. :smiling_face_with_three_hearts: Köszönöm. :kissing_heart:

3 kedvelés

Ha hozzáér az nagyon nem jó! Ha a pozíció stimmel Neked, és már lefogattad, simán vágd le a résen át, ahogy a videóban.
Vagy lefogatás előtt picit rövidebbre… Nem sok kell, csak tuti ne érjen semmihez!

4 kedvelés


A levegőzős részt ki kellene szednem? Mert nekem nem akar kijönni

1 kedvelés

Jajjjjjj…hozzá ne nyúlj ! Megharap​:rofl::rofl::rofl:
Nem,nem kell kivenned ,de az összerakásánál van rajta egy vágás és azt illeszd oda a deckhez való nyíláshoz akkor a tuti tuti tuti​:blush:

6 kedvelés

A decken a menetnél az a kiálló rész, az megy bele a bemarásba. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés



Meg cseréltem a lyukakat :rofl:

Most már csak vágnom kell belőle ha úgy jó

2 kedvelés

Picit még húznám jobbra, hogy pont közepén legyen. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mennyi ideig kell igazítani?
És miért szükséges meg kapargatni a coilt ?
Bocsi ha hülyeséget kérdezek

3 kedvelés

Megelőztél, újra!!! Ha enged a tekerés, még fordíts rajta, hogy pont merőleges legyen az oldalsó két lyukra, és pont úgy mozgasd, hogy a “vájat” közepén legyen.

2 kedvelés

1-2 másodpercig, illetve amíg fel nem izzik az összes menet. Kapirgálni akkor kell, ha valamelyik nem izzana fel. És itt figyelj oda, hogy a fémcsipesszel ne nyúlj addig hozzá amíg izzasban van! Ha már nem izzik, utána is meg tudod kapargatni úgy, hogy jó legyen. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés


Talan sikerült, ha nem akkor szóljatok :grin:

3 kedvelés

Izgulok, na… :heart_eyes::slightly_smiling_face: Várom, hogy mosollyal az arcán fújja a gőzöket. :blush:

4 kedvelés

Tökéletes. :heart_eyes:

2 kedvelés