Új szettem 😍

Ahogy Kinga írta is…:wink::rofl:

3 kedvelés

Mekkora méretre kell el vágni a huzal lábát?
Előre tekert coillal akarom meg építeni

3 kedvelés

Szia,én ötösre vágtam és pont jó :blush:

4 kedvelés

Ja és nincsen hozzá ez a mércém

3 kedvelés

5mm tudomásom szerint (És Zoli is így méretezte). Eddig aki itt épített a lakásban, mindenki ennyire vágta-vágatta. :grinning:

4 kedvelés

:blush:kb olyan 5 mm-re vágd a lábakat

4 kedvelés

Vaaaaagy …akár fél centi is lehet :grin:

6 kedvelés

Tudod méretezni vonalzón, esetleg hűtőmágnes, vágódeszka segítségével, bármi ami 5mm vastag. A széléhez fogod és vághatod is.

Itt pl a képen a két hűtőmágnes 3mm a vágódeszka 5. :rofl::wink: Tuti lesz valami a kezeid ügyében.

4 kedvelés

Basszus, törölhetem le a monitorom :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Jól van naaaaaaaa​:rofl::rofl::rofl::rofl:tele vagyok a szakmámból adódóan mérőszalagokkal ,azzal kelek azzal fekszek naaaaa​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Illetve a másik megoldás: a deckhez méretezed a coil lábakat, levágod körülbelüli méretre. Lefogatod a tekerést, és utána ha nem túl rövid a fogód-ollód, akkor a coil alatti résbe nyúlva is le tudod vágni a felesleges huzalt. Mindjárt keresek ehhez egy videót Neked.

4 kedvelés


Kezdődik a fejfájás asszem :rofl::rofl:

9 kedvelés

4:50-től épít és vág az említett módon.

6 kedvelés

Nyugi, mindened kéznél van, sima ügy lesz!!!

3 kedvelés

Dehogyis fog fájni :rofl:ha sikerül elsőre,ugrálni fogsz az örömtől :rofl:
Ne aggódd túl,de azért legyen ott a másik szetted ha szívnod kell közben :grin::grin::grin:

4 kedvelés

Itt van mellettem :rofl::rofl:

3 kedvelés

Akarjad,és sikerülni fog :smiling_face_with_three_hearts:ha gáz van,mi itt vagyunk :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés



Idáig már eljutottam :rofl:

6 kedvelés

Ez csak 4mm :sweat_smile: Viccet félre téve, én jónak nézem. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Hááátttt…én 4.7 nek látom de jó lesz az :blush:szorítunk :crossed_fingers:

3 kedvelés