Új szettem 😍

Tökély!!!

2 kedvelés

Jajj…csináld már úgy várom már az örömödet :blush::blush::blush::blush:de ne kapkodj :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

4 kedvelés

Csinálnám csak nem megy a decken keresztül le vágni a lábát, úgyhogy ki kell szednem :rofl::rofl::roll_eyes:

3 kedvelés

Hajlitsd meg :blush:

4 kedvelés

Izzításnál pedig óvatosan a teljesítménnyel! Ne adj rá 40-50W-ot! 30 elég lesz, ha nem izzik elég gyorsan majd emelsz rajta!!! :grinning:

2 kedvelés

Épp ezt akartam kérdezni és küldeni egy képet hogy úgy jó lehet e :heart_eyes::heart_eyes:

2 kedvelés

Csak ne érjen semmihez, az bőven jó, ha elviszed onnan a végét. :blush:

3 kedvelés

Na most szokott kelleni a másik szett ,nekem is :grin:
Olyan izgi :grin:

4 kedvelés

De a hajlításnál is tessék odafigyelni, nem csak alul érhet a deckhez! Kicsit húzz vagy tolj rajta és annyi! Amint a levegőben lóg a láb, készen vagy!!! :upside_down_face:

3 kedvelés

0.4 ohm-ot ír a csomagba a coil de nekem csak 0.29

2 kedvelés

Nyugiii! Izzítás, kapargatás megvolt? Utána nézd meg.
Ha végeztél az izzÍtással, deck leteker, visszarak, mod újra bekapcsol. Kíváncsi vagyok, mennyit fog mutatni. :upside_down_face:

1 kedvelés

Ha ez SS, akkor nem gáz. Annak nagy a kilengése.

Szerk: a modok általában eltérően mérnek. Még ez is belefér. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Egytizedes eltérés, akkor sem halunk bele, ha így marad. :rofl: :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga

3 kedvelés

Semmi gond, nyugodtan mehetünk tovább. :smiling_face_with_three_hearts: :grinning:
De menjünk, mert megőrülök! :grinning: :grinning: :grinning:

5 kedvelés

Akkor a mod mér félre picit, a Ni80 az jobban tartja az ellenállást. :slightly_smiling_face: De ez nem számottevő ám :blush:

3 kedvelés

Kikapcsoltam, levettem a decket, 0.33ohm már

3 kedvelés

Ez normális jelenség. :slightly_smiling_face:

Szerk: csak megjegyzem, ha izzításnál nagyon ugrál az ellenállás akkor lazán van lefogatva. Csak azért mondom, mert most jön az izzitás.:heart_eyes:

4 kedvelés

Látod, látod… :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :grinning:

2 kedvelés

Ekkora vatta elegendő ugye?
És ha le vágtam akkor a középső perembe dugjam bele?

2 kedvelés