Új szettem 😍

Sőt az még néha fájdalmas is :rofl:

3 kedvelés

Na össze lehetne kötni Titeket! A női egységfront :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Én ezt tuti tesztelni fogom…,

3 kedvelés

És hogy mennyire így van, amikor az első Kayfun Lite került a kezembe, szó szerint ezt kérdeztem… Majd jött a szemüveg, a nagyító, a mikroszkóp. Szállóigeként így is nevezzük a kisméretű tankokat (mia…eztank). :grinning:

6 kedvelés

Szia, gratula a szetthez, a Zeus-szal szerintem nem fogtál mellé. (A modot nem ismerem).Amit kaptál hozzá kis csavarhúzót, annak a szárára éppen jó coilt lehet tekerni. Hibátlanul hajtja single-ben az alien clapton huzalokat, én nem is használom dualban. Próbáltam, de semmi +, így maradt a single és a mesh. Érdemes beszerezni hozzá egy mesh decket. Abban biztos vagyok, hogy a driptipet cserélni fogod egy hosszabbra, főleg az utolsó képet látva. Sok sikert hozzá és jelezd bátran, ha valami probléma adódna vele.

2 kedvelés

Ha pedig cipelni szeretnéd, de stílusosan, akkor egy tipp… Én ezt a tesztoszterontól duzzadó tokot kaptam a Mammmától :rofl: :+1: :heart_eyes::

:grinning: :rofl: :rofl: :+1:

8 kedvelés

Na joooo, ez egyben cuki és vicces is, főleg így munka előtt pár perccel :rofl::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::+1:

5 kedvelés

Nem kívánok jó munkát, mert az csak a borfejtés, inkább jó gyorsat és nyugisat! Az új modra vigyázni! :+1: :rofl: :grinning:

5 kedvelés

Telefonon nézem a videókat mindig, de még így is nagyobbra számítottam :joy:

Majd csak sikerülni fog valahogy ha már a cipőmet be tudom kötni :joy:

5 kedvelés

Szia, köszönöm szépen :slight_smile:

Mindenképp meg fogom próbálni, már csak kiserletezés szempontjából is.

Single tekerésben szeretném hajtani első sorban, később majd a duallal is próbálkozni fogok, először jöjjön össze egy normális tekerés :grin:

Igen, valószínű hogy kell majd vennem hozzá egy hosszabb drop tippet, nem néztem hogy a csomagban van e hozzá átalakító.

3 kedvelés

Még otthon pihen a dobozában, nem töltöttek fel az akksijaim még :pensive:

1 kedvelés

Szia,

Országba érkezést követően volt +költséged?

4 kedvelés

Szia
Amikor ár vettem a postán akkor nem kelett már fizetnem

2 kedvelés

Szia Zsani!
Beindítottad már a Mechmant? :smiling_face_with_three_hearts: :wink: Remélem feltöltődtek az akksik!
Szép vasárnap délutánt!!! :wink:

3 kedvelés

Köszönöm. Elvileg a héten nekem is jön egy teszt rendelésem, ha nekem sem kell fizetnem akkor rendelem a mod-ot. :grin:

3 kedvelés

Szia Viktor! :slight_smile:
Igen fel töltődtek az akksik, ha össze kaparom magam akkor be is fogom velük indítani :rofl:
És lehet rá is veszem magam hogy meg építsem azt a fránya kis tankot

4 kedvelés

De úgy emlékszem magán az oldalon kelett fizetnem áfát :thinking: de nem vagyok benne biztos

2 kedvelés

Fizetésnél nem láttam feltüntetve, talán a számlán (azt még nem néztem). De írják az oldalon, hogy beléptek az IOSS rendszerbe és Magyarországra szállításnal nincs plusz költség.

2 kedvelés

A vattázásnál a kerámia csipeszt mivel tudnám helyettesíteni? :thinking:

2 kedvelés

Egy szemöldökcsipesz is megteszi :slightly_smiling_face: Csak ha fémből van akkor ha épp izzik a tekercs akkor ne érj hozzá vele! :point_up:

4 kedvelés