Új szett vásárlás 🤔

Sziasztok!
DL/RDL felhasználásra amit 20-30 Watt között is nyugodtan tudok ajánlani és nálam elég tartós, megbízhatóként működött, sőt még működik is, az a
Vaporesso Swag II (I-et is használtam előtte) és a CCELL I porlasztó, 0,5 ohmos, kerámiabetétes. Ez már 20-25 wattól hivatalosan is teljesíti amit kell. Egy ceállával egy munkanapot meg lehet lenni vele.
Ráadásul a mérete is kicsit barátságosabb :wink: Egy feltöltött tartalék cella tokkal pedig simán elfér a zsebben :slight_smile:
Van Aegis Solom is, imádom, leginkább túrához, kinti munkához használom, picit nagyobbacska, de jó szett. Erre én nem Zeus tankot, hanem Cerberus-t tennék és abba ha jól emlékszem (ezt azért ellenőrizni kell) mehetnek a Geekvape porik mellé a Vaporesso CCELL-jei is - tehát üzemel már 20-25 watton DL-ben.
RTA-ból nekem Kylin minim van, most épp 16 watton fut RDL üzemben a megfelelő tekeréssel :slight_smile: Nincs folyatás, jó az íze, egyszerű építeni…
Remélem tudsz használni valamit az írásomból, ha úgy érzed, írj pirvátban, válaszolok.

5 kedvelés