Új szett vásárlás 🤔

Szia! Nekem van zeus nano tankom, hát őszintén szólva nem ajánlom. Sok problémám volt/van vele,
(és ha dl-ben gondolkodsz, akkor a 3,5ml kapacitás szerintem kevés. Ezt a dl-esek jobban tudják, ezért ez csak így zárójelben :smiley:)
Amit el tudok mondani biztosra, sajnos folyik, alul is ahova a porlasztót rakod be, gondol egyet a porlasztó és elkezd ereszteni, persze tudom ez inkább porlasztó probléma, de próbáltam 0.6-os, 0.4-es és 1.2-es porit is, mindegyik csinálja. A nagyobb bajom vele viszont az, hogy amikor megtöltöm állandóan tele megy lötyivel a porlasztó és kell neki 10-20 szívás is mire jobb lesz. Vagy marad “kirázom” belőle mint az ökör, de akkor meg oda mondjuk ~1ml liquid. Nem éppen barátságos szerintem. Ha tankban gondolkodsz és szűk dl is esetleg megfelel és az innokin zenith pro tankra néznék rá. Árban dupla elismerem, viszont van hozzá egy 1.0ohm-os porlasztó amit 20-25 wattra írnak, és simán lehet vele rdl-t csinálni. Plusz a zenith elzárja a porlasztót a lötyitől amikor megtöltöd, és akkor is bezárja a kis nyílásokat amikor porlasztót cserélsz. Ez a sok apróság nagyon megkönnyíti az életet. Egy szó mint száz, én nem ajánlom ezt a tankot, lehet másnak más véleménye lesz, nekem nagyon nagy csalódás. Viszont cserébe Zeus menő rajta!
Azt még a végére megjegyezném, hogy szerintem is az újraépíthetős tankok a leggazdaságosabbak, én sem vagyok egy építőmester, kézügyességem 0, de bele lehet jönni. Amit pedig előttem sokan ajánlottak modot, az aegis max…röviden: igen. Egy hete vettem, nagyon elégedett vagyok vele, a kérdés tényleg az, hogy vajon elég lesz-e neked egy akksi.

3 kedvelés