Új készülék választása kezdőnek

A sima állítólag kompatibilis a pro üres fejével és porlasztóival.
Egyébként a tűzgomb is szempont, az is csak a pro-n van.

ezek felesleges dolgok ha jól értelmezem.
az élettársamnak nano van és ahogy én tapasztalom semmi értelme pro-t venni, kompatibilis a pro fejeivel is és 800mah 900 helyett , ha jól emlékszem. ez max 30(?) perccel kevesebb üzemidőt jelent szerintem, de pro 2x annyiba kerül mert van rajta egy gomb, egy kijelző és állítható a watt, miközben a sima magától beállítja (gondolom), és csak szívással aktiválható…
(csak összehasonlításképp, nem szoktam vagánykodni a dolgaimmal de most egy legend 2 classic modot szereztem meg 16ból, lehet hülye vagyok de ennyi pénzért nem venném meg a fent említett pro verziót, mert a sima is ugyanolyan jó élmény). :slight_smile:

2 kedvelés

a 2 eszköz anyagával nem vagyok tisztában, ez lehet még akár kulcsfontosságú.

plusz én egy Magyarországhoz közeli online shop vásárható pro verzió árát vettem figyelembe (igaz sourcemoreról rendelve a sima nano ára is csak 7k körül volt szállítással együtt, de igen ha akciós árakat nézünk akkor éppen lehetséges hogy a pro lenne esélyesebb.)

1 kedvelés

mint írtam sourcemore-n a Pro csak 4€-val drágább (2napja 14€ volt) mint a sima (10€)…oké, lehet csak második vásárlástól (bronz szint) vannak/voltak ezek az árak.

Na, megnéztem…most a sima 6.5€, a Pro 14€ (bronz szinttel) … szállítás a “magyar” shopoknál is van…bár igaz egy picit olcsóbb mint 7€.

Én tisztelem a véleményed, csak nem fogadom el :slight_smile:

Maximum számodra :slight_smile:

Ez a különbség hogy én meg a legend 2 classicot nem venném meg semmi pénzért, mert nincs rá szükségem :slight_smile: Még sem mondom hogy sz@r :slight_smile:

Viszont ha az ember okosan vásárol, lehetett ezt kapni jó áron is:

Azt meg majd eldönti a kedves kérdező, hogy mire van szüksége, meg hogy honnan :slight_smile:
A sarkos megjegyzésektől én meg már próbálok tartózkodni…

Tisztelettel

Kedves tradeelek11, mutasd meg kérlek hol írtam hogy szar :slight_smile:
mint írtam nem tud annyival többet hogy az számomra, vagy éppen akár egy kezdő számára megérje, persze ez az én véleményem és “maximum számomra nem fontos”, de nem tudni, hogy egy kezdő számára éppen nem releváns-e.
Igen ő dönti el, hogy milyet vesz, de szerintem nem vall túl nagy tiszteletre az, ha engem vagy a hozzászólásomat ezzel az írásoddal próbálsz lealacsonyítani.

a sarkos vélemények pedig csak tények és a hozzá párosított gondalataim, akinek ez nem tetszik, azzal nem tudok mit kezdeni, de ne kezdjük el a másik szavait kiforgatni szerintem, mert javítsatok ki, de elvileg ez egy összetartó közösség és mindenkinek ugyanannyi joga van elmondani a véleményét és hozzászólást írni.

Köszönöm.

2 kedvelés

Ha az előzőt is így kezded:
“maximum számomra nem fontos”

Az időm és energiám sem szenteltem volna arra hogy egy kurv@ szót írjak :slight_smile:

“de szerintem nem vall túl nagy tiszteletre az, ha engem vagy a hozzászólásomat ezzel az írásoddal próbálsz lealacsonyítani.”

Soha senkit nem próbáltam meg lealacsonyítani, az nem az én stílusom.
Én nem próbáltam meg azt mondani, valamire amit nem használtam hogy nem jó vagy nem kell bele.
De ha szeretnéd nagyon szívesen elküldöm neked hogy össze tudd hasonlítani a simával.
Azért ha megfigyelted én egy rossz szót nem írtam a Nanórol, sőt még meg sem említettem :slight_smile:

“a sarkos vélemények pedig csak tények és a hozzá párosított gondalataim, akinek ez nem tetszik, azzal nem tudok mit kezdeni, de ne kezdjük el a másik szavait kiforgatni szerintem, mert javítsatok ki, de elvileg ez egy összetartó közösség és mindenkinek ugyanannyi joga van elmondani a véleményét és hozzászólást írni.”

Ez bizony így van :slight_smile:
Ezért ha megkérhetlek, valami mellet érvelj, és ne más ellen.
Sokkal elegánsabb :slight_smile: (Szerintem)

(úgy megemlítem ,hogy nagyjából max. 2000Ft a különbség)

Tisztelettel

Uraim, lehet ezt privátban kéne megbeszélnetek a továbbiakban.
A témához csak annyit, hogy nekem a pro maximálisan bevált, a sima nanot nem próbáltam.

Igen, az emberi tényezőt.

Eladó esetleg az aio?

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.