Uj készlet vélemények tanácsok

Mtl-el kezdtem anno, egy kezdetleges “pálcikával” ha jól emlékszem e-go professional volt a neve(?). Kezdtem alacsony nikotinnal, és kb 2-3 tankonként mentem erősebbre, mert nem volt olyan “erős” mint egy piros lucky, vagy egy fekete benzon. Korábban napi 1 doboz elpöffent simán.

Mivel kissé költséges volt a “tankolás”(nem ismertem még a külföldi oldalakat), mivel csak melodew lötyit vettem trafikba, megpróbálkoztam a dl vonallal, mert több ismerős állitotta, hogy jobb lesz a th, és az “erősség”… Így lett egy Joyetech VTwo mini modom, a hozzá való tankkal. Ez is porlasztós cucc volt, így nem volt bonyolult dolgom. Akkor tapasztaltam meg, hogy dl-be nem tanácsos 18-as levest tenni​:scream:. Levittem az erősséget először 9-re, majd beálltam 6-ra. Teljesen jó volt. Sajnos a mod már erősen viseletesen nézett ki, így vettem egy smok alien 220W-ot, ismét a hozzávaló tank/porlasztó kombóval. Ízek, nik.erősség, th nem változott.

Kb 2 évre sajnos vissza tértem az analóg vonalra, majd kb 3 hete ismét ecigizek. 6-os keverést kotyvasztottam magamnak, nem jött be. Munkatárstól lejmoltam egy kostoló 9-est, az már alakult, de még nem az igazi. Hozzáteszem, az elmúlt 2 évben hullámzóan napi 1-2.5 doboz ment szélnek. Nem tudom van-e összefüggés közte.

Azért szeretnék visszatérni ecigire, mert nem bűzlök tőle, illetve a köhögés is csillapodik, ami ilyen időkben előny.

1 kedvelés