Új dolgaimon merengek, összegzem a tapasztalataimat

Ismerem a korlátaim, és inkább nem veszelyeztetek másokat :blush:

3 kedvelés

Ezeket a Dwarvval kapcsolatos problémákat, amelyeket jeleztetek, értelmezni sem tudom. Nem folyik meg, nem szörcsög, nem sípol. Négy éve használom. Megtekerem a 8-10 menetet 2-es magon kantalból, vagy ss-ből, majdnem húzósra behúzom a vattát és egy hétig, kb., “curvajó” minden. Csak töltöm, szívom, napi 8-10 milit.
Nem vagyunk egyformák.
Csak ismételni tudom: A Dwarv a király!:smiling_face:

3 kedvelés

Én nem töltöm vezetés közben, mert nincs autóm, de buszon menet közbe simán! :joy:

Hát, én meg a gondtalan dvarwal nem találkoztam soha, ha neked király, az jó, akkor megérkeztél, de azért hidd el, amit írunk. :+1:

2 kedvelés

Torpe 22 es a mini testverpar.

3 kedvelés

Jó, hogy te negtaláltad a királyt! Nekem van több is ami jó valamiért és kedvenc. Igazi király…még nincs

3 kedvelés

Nem! A By-Ka a Király! :wink: :sweat_smile:

1 kedvelés

Amugy ki melyik dvarwot reszesiti elonyben? 22 vagy 24?

Most a v9-et használom, hát ez király, igaz előtte 2 hónapig a polcon pihent, mert akkor meg a kajmán volt a király, szóval a lényeg, hogy az a király, ami éppen pereg. :grin:

3 kedvelés

Ami éppen pereg vagy éppen új :blush::joy:

Én 22-eseket használtam, mert a modjaimon bénén néztek ki a 24-es tankok, meg szerintem szebb is, igazából az fl a legszebb tank nálam.

3 kedvelés

24-esem nincs,és késztetést sem érzek hogy vegyek mert sokaknál látom hogy eladják,persze a 22-est is :smiling_face:
Szerintem modfüggő melyik néz ki jobban rajta.

2 kedvelés

Nos, én közben még YueTube-zom, vagy szókeresőzöm is.
Minden “apróság” miatt nem állhatok meg, sosem érnék oda…

Szép lenne, egy rendes méretű tankkal. :rofl:

3 kedvelés

Dwarv mtl 22 . fl.
A 16-os picit finomabb ízeket hoz, de az csak 2-milis, így túl kicsi nekem.

Nemrég láttam egy BIG GERMAN-t eladót sok cuccal :joy:abba fér anyag :wink:nagy,szép de nem kell :rofl:

Amíg egészben érsz oda, és másnak sincs baja, addig jó :blush::+1:

Szerintem mindenkinek is igaza van :laughing:
Van ami ezért-van ami azért jó:blush:
Feltöltésbe inkább a v9 nekem​:wink:

4 kedvelés

Félre ne érts! Nem szándékom, hogy meghazudtoljalak, csak jeleztem, én nem találkoztam a Nálad jelentkező problémákkal.

Semmi gond, amióta Éviről megtudtam, hogy nem érzi a citromot a citromos levesben én már semmin sem lepődök meg. :joy: