Új dolgaimon merengek, összegzem a tapasztalataimat

Nekem most a bank segítene ebben, egyesülnek és nem igen férek hozzá a számlámhoz, de @bishop megoldja helyettem​:blush:

1 kedvelés

Most vegyél, mert ma kezdödött el életed hátralévő része. :joy:

Mákom van :smiling_face:cityn elfogyott :joy:

Nálam az soha nem folyt :woman_shrugging::thinking:

2 kedvelés

Mert béna vagy. :rofl: :rofl: :rofl:

Jaja, a rossz vattázás miatti nem folyás, eszembe se jutott :joy:

1 kedvelés

Hunvapor és liquidhall on úgy látom van…:thinking::blush:

1 kedvelés

Ezert veszélyes ez az oldal, az ember beleolvas egy dvarwos topikba és a végen vesz egy pioneert. :rofl:

Megyek megnézem mit tehetek az ügy érdekében,remélem mást nem találok ott :joy:

:blush:nekem sourcemorerol rendeli bishop. Ha nem sürgős ott jóval olcsóbb azért…

1 kedvelés

Dehogy sürgős :smiling_face:még van miből pupákolnom :joy:de a dvarw is marad :wink:

Mikor 18€ volt sm-en akkor senki nem vett :slightly_smiling_face:

Mindent a maga idejében…:woman_shrugging:

1 kedvelés

Akkor jó, ha drága és nem kapni, extra élvezet. :joy:

Jah, kb mint a Skyline R…bár az talán többször akciós 13€-ért

Ez tenyleg olyan kinek mi. En a multkor el akartam adni a torpeket. Maradt mind a ketto. Ettol fuggetlenul 90%- ban a taifunt hasznalom. A heten fent volt a torpe is , de megint a taifun kerult elo. Valahogy nekem ez a top mindenben.

3 kedvelés

Nem értetted félre. A Dwarvot fejre állítom, letekerem, feltöltöm, visszatekerem és mehet. Mindezt 90 km/óránál is a kamionban. A By-ka-nál, ha nem zárom el előbb a léellátót, becsöpög, amitől szörcsög, stb. Arról nem is beszélve, hogy eltekeredhet a levegőállító, ami a Dwarvban fix.

4 kedvelés

Kinek mi :blush:
De mondjuk én egyiket sem tölteném volán mögött útközben :blush:

1 kedvelés

Van az a közlekedési morál amikor már tölteni kell,és jó nagyot szívni bele :sweat_smile:

Simán megy vezetés közben az összes rta-ám​:slightly_smiling_face: töltése cseréje …

2 kedvelés