Új dolgaimon merengek, összegzem a tapasztalataimat

Nálam a single rta tank 24nél kezdődik és 25-nél végződik. A 24 alattiakba vagy nem fér 4.5-5ml nafta vagy rakétának hat :grin: Így is 3-4 feltöltésre van szükség naponta. Ha pl a Skyline R bf pin-es lenne akkor már rég vettem volna…és pulse2 squonk modot is (csak a Skyline miatt)

1 kedvelés

5 év után ma meg kellett tudjam, hogy a dvarw egy kezesbárány, a pioneer meg egy király tank. Azt hiszem ideje újraértékelnem a nemlétező vape tudásomat, aka eddig is sejtettem, hogy béna vagyok. :sweat_smile:

1 kedvelés

Én már arra gondolok, hogy helyrajziszám függő is lehet a dvarw megfelelő működése :rofl:

Én nem értem, komolyan, 1 évig 2 dvarwot használtam kizárólag, majd 1 évig 2 pioneert, amióta már csak a byka van, azóta nyugodt az életem. Egyszerűen nem tudom elrontani, nem kell gondolkodnom, csak belehányok valami tekerésre hasonlítót és megy. Én rohadtul utálok kisérletezni, meg játszani, menjen, most. Ebben nálam nem szerepelt egyik sem jól, nem tudtak lesüllyedni a szintemre. :grin:

1 kedvelés

A dwarv-nak igenis hepcia a vattázása, nyugi.
Amúgy nekem a gyümölcsös ízek jönnek ki jól belőle, a desszertre a v9 sokkal jobb.

2 kedvelés

oké, elmondások szerint mindkét tank vattázásának vannak trükkjei…ha az megvan akkor jók. Én is azt a tankot szeretem aminél “vakon” bedobom a vattát és problémamentes. Így is ezer más dolog felqrja az ember agyát az életben :grin:

Érdekes ez a : “Örülök, hogy hazataláltál, de azért van jobb” vélemény. Ha valaki leírja, hogy neki valami bejött, mindenki örül neki, de valami belső késztetésre, még hozzá fűz valamit, hogy az alanynak ne legyen teljesen jó. :joy::joy::joy::joy: Természetesen abszolút semmi rosszindulatot nem feltételezek, de az emberi természet tényleg ilyen. :wink:

1 kedvelés

És ezt hol olvastad? :thinking:

Ebben most nem értek egyet veled.
Senki nem akarta elvenni az örömét, hogy megtalálta az igazit. Az, hogy leirjuk nekünk miért nem jött be, vagy melyik jött be inkább és miért, az nem rontja el a másik örömét. Ő is leirta, hogy más tank miért nem jött be neki.
Ha neki az a király tank, örülök neki, hogy legalább ő már megtalálta a király tankot :blush::joy:

3 kedvelés

Nekem mindig az a király, ami épp a kezembe van, és ilyenkor mindig más tankokról álmodozom. :sweat_smile:

Ha nem feltételeznél ez a bejegyzés nem született volna meg. :wink:

1 kedvelés

Ez megállapítás részemről, nincs benne feltételezés. :wink:

En igy vagyok a taifun gtr- el. Mindegy mit csinalok, hogy csinalom nekem jo.

2 kedvelés

A Dvarw szerintem a tökéletes konzervatív tank:
Nincs benne utólagos légszabályzás vagy lékontroll. Egyszerű szabályokkal bír és korlátokkal amit ha betartasz, hozza az elvártat mindig. Nincs mellébeszélés. Ha elbandzsikáztad, tekerheted újra.

Egyszerűen nagyszerű. Semmihez nem hasonlítható, egyedi megoldás vépeléshez.
Ja, és Magyar.

7 kedvelés

Lékontroll nélkül én egy senki vagyok​:joy:de mégis szeretem gyümölcsös liquihez a 2 Törpét használni :+1:

1 kedvelés

Akkor rosszul sikerült feltételzni, tovabbra is várom a megállapíatásod alapját képező kijelentést, hogy hol is hangzott el…egyébként csak simán hangulatkeltésre sikeredett, megállípottál valamit, ami nincs is ott.

Határozottan én is légkontroll függő lettem, hogy miért? Zolika után szabadon, ha kérdezik van. :sweat_smile:

Igen, szerintem is egy oldskul tank, ezért sem való mindenki kezébe. :sweat_smile:

Mondjuk én mindig is mujival használtam, ami szerintem dupla hátrányos helyzet, mert olyan rohadt nehezen törik be az a vatta.

1 kedvelés

Szívből örülök, hogy megtaláltad azt ami számodra a legjobb. :blush: Én sem tudok rosszat mondani a Dwarvra, szeretem én is.

3 kedvelés

Bár nem ez a legcombosabb, de kb. ilyenekre gondoltam. Megállapításom az idézés ellenére, nem személyednek szól. Sőt! Abszolút nem személyre szól, hanem általános. Mint mondottam rólad sem feltételezem végképp a rosszindulatot. Ebben a hozzászólásodban sincsen. Vagyis teljesen alátámasztja amit mondok. Kicsit mintha szívedre vetted volna a megállapításomat, holott nem volt benne bántó szándék. Én itt el is engedném ezt a témát. Én vitatkozni senkivel sem szeretnék. Tettem egy megállapítást, hosszantartó megfigyelések alapján. Ezzel lehet vagy egyet érteni, vagy nem. Én mindkettőt tiszteletben tartom