Twisted Flavors Cryostasis - Double Team


Twisted Flavors Cryostasis - Double Team
Gyártó: Német
10ml aroma, üveg fiolában
Ananász és alma sok hűsítővel. Ezt már leírni is jól esik, mivel nem egy túlbonyolított aromát kapunk az ízek szemszögéből nézve. A kedves feleségem egyik kedvenc íze, tehát sok rosszat nem írhatok róla, mert a végén kikapok . Szóval. Kicsi befóliázott doboz, benne egy üvegecske, amiben az aroma, így kapjuk meg a terméket, teljesen lezárva mindenfajta sérüléstől kizárva. A gyártó által javasolt mixelési arány: 10-15%, én a biztonságos 10%.ot választottam, mivel utána még rá lehet önteni ha kevés lenne. Tesztelés előtt gondolkoztam rajta, hogy ez a kombó „ ananász és alma sok hűsítővel” valószínűleg le fogja gyengíteni az alma ízét. Hát így is történt. Beszíváskor végig zongorázik a hűsítő a torkodon, kifújáskor pedig hozzá csapódik az ananász kissé szúrós íze is. A hideg érzet egész erősre sikerült még a 10%-os aránnyal is, viszont a gyümölccsel kiegészítve nagyon jó párost alkotnak. Igaz az alma, mint ahogy gondoltam az elején, egyáltalán nem érezhető, de ha őszinte akarok lenni, nem is kell ehhez a pároshoz. Az ananászról sok mindent nem lehet regélni, mivel a sok hűsítés miatt inkább a hideg és jeges, szinte már a fagyos ananász kockává vált gyümölcsöt érezzük benne. Teljesen rendben van ez az aroma, az ízek jól vannak kombinálva, de azért mégis csak vigyázzunk vele, mert szeret fekete koksz maradványokat hagyni a tekerésünkön.

3 kedvelés

Egyik kedvenc ízem, de még ennél is jobb a TCFR Aquawave - dinnye és eper.
Viszont a gyártó által javasolt arány az 5-10% (legalábbis az én dobozomon ez van).
Én 7%-ban kevertem sokáig, nemrég lementem 5-re, ott még talán jobb is - a gyümölcs íz jobban előjön.

Igen, amit felraktam képet, azon is 5-10% keverési arány van feltüntetve. Német oldalakon keresgélve, javarészt a 10-15%-ot ajánlják. De kinek hogy :heartpulse: