Melyik a leghatásosabb hűsítő aroma?

Van levem ami kívánja a hűsítést! (sajna semmi nincs benne) de nem tudom mi lenne a leghatásosabb és legjobb ízű is egybe?? van vkinek tapasztalata az ilyen kotyvasztáshoz?

Én a CopyCat Creation Koolada adalékot használtam, bejött. De legközelebb a Super Kooladát
veszem, abból kevesebb kell.
Próbáltam Mentholt is, de annak van egy fura íze. A Koolada íztelen. Ugyan nem hozza azt a hatást mint ami egy erős hűsítős aromában van - vagy csak keveset raktam bele - de nem volt rossz.
(A theliquidcity -ről vettem, de most csak itt találtam)

Szerk: de volt hogy A&L Oni Green-t adtam hozzá más aromákhoz, 2-3%-ban is már megjelenik a citrom, lime, na meg a hűsítése is. Nyilván nem mindenhez illik így.

3 kedvelés

Kérdeztem volna hogy hány %-ra lenne jó a super, 3-mat gondoltam de sztem inkább csak 1 % lesz!

A liquidcity oldalán amikor vettem (emlékeim szerint) a simára 2-5% volt írva, a superre 0.2-1%.
A liquid-aroma ugyanarra írja mindkettőt :thinking:

Szerk: tenni még bele egyszerűbb :slight_smile:

A következő a helyzet, ami elég érdekes lett. Steam Crave Aromamizerer Classic MTL RTA tettem egy hűsítés nélküli lime-os levet, na azt 4-re hűsítettem! és ott még mindég nem elég intenzív! de mé érzeni a lime-ot! Ma áttettem Brüni MTL RTA-ba, és ott ütött de nagyot a hűsítés! 10-ből egy erős 7-essel! de az íze a lime-nak gyengült, szval abba a kazánba max a 3 a jó.

2 kedvelés

Lehet azért, mert a brünci rdta, ergo kevesebb útat kell megtenni a gőznek, mint egy rta esetében, így jobban tud ütni. De csak tipp, lehet akármi az oka, minden tank más.

Lehet, de az ízével 100% elégedett vagyok, csak azzal nem hogy nem szedi rendesen a levet fel ha esik a szint, vatta ide vagy oda… Én a “szerző” helyébe tovább fejleszteném! hagynám a kazánteret, de a lé ellátást javítanám!

Hát, ilyen az rdta.

Szia. Oni Green T 15% kevertem . Mennyit várjak vele ? Mikortól nem lesz fura íze ?
Első adagot kevertem nagyon halvány amolyan semmi íz kis citrommal,de elég fura .

Én ugyan a sweet változatot használom, de az első 8%-os keverés igencsak kitágította a légjárataimat, tán még a szemem is kigúvadt, úgyhogy tanácstalanul állok a 15% előtt :flushed::joy:

Na az elég bátor húzás :grin: max 10 % 70 vgvel,de az ajánlott az 5 % 50-50 alappal.
Az már fagyaszthat rendesen :joy:

1 kedvelés

Ragnaröknek is elég az 5%? :thinking: 70vg…

Azt inkább én 7-8 ban keverem :smiling_face: de próbáld ki 5 ben mert minél többet teszel bele annál hűsebb szerintem :smiling_face:
3-4 nap és már jó :wink:

2 kedvelés

bekutyultam 10 millit, meglátjuk…most az egész lakásban brutál ragnarök szag van :sweat_smile:

techno viking GIF
Nyami :roll_eyes::grin:

Nekem a 9% is túlzás volt

2 kedvelés

Klasszik táncoló viking. :rofl:

1 kedvelés

De biztos izzad nagyon :roll_eyes:

2 kedvelés

Oni forevör! Az a fagyasztós citromos cukorka nálam majdnem mindent ver. 7% ban szoktam keverni enyhén pg többletes likviddel.

1 kedvelés

A 15% szerintem rengeteg belőle. Túlaromázott lett, azért fura.
Hígítsd fel alaplével legalább 7-8%-ra. Egyébként én másnap már szívtam.

Ha gondolod rázd jól össze, mérj ki belőle egy 10ml-t, és azt hígítsd összesen 20 ml-re.
Mert aztán lehet Neked nem is jön be.

1 kedvelés