Juice Sauz Drifter Bar - Pineapple Ice


Juice Sauz Drifter Bar - Pineapple Ice

Gyártó: Juice Sauz Liquid, Egyesült Királyság

Kiszerelési egység: 16 ml aroma, 60 ml flakonban

Ajánlott érlelési idő: 2-5 nap

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Eredetileg a feleségem számára vásároltam ezt a terméket, mivel különösen kedveli ezt az egzotikus gyümölcsöt, főleg ha hűsítő hatással is társul. Úgy gondoltam, érdemes megosztani veletek, mire is számíthattok, mielőtt kipróbáljátok.

Az illata leginkább egy jól beérett ananásznak felel meg, kellőképpen intenzív, valamint jól kivehető benne az édesség is.

Belégzéskor az ananász és a hűsítő jegyek kellemes keveréke dominál, majd kifújáskor a gyümölcs édes, lédús íze bontakozik ki. Az élmény leginkább a konzerv ananászra emlékeztet​:blush:. Az ízek szinte két részre oszthatók: az első rész, amit belégzéskor érzünk, egy élethű és friss gyümölcs élményét nyújtja, míg a kifújáskor a lecsengés inkább egy dobozos ananászra hasonlít, mintha a gyümölcsös, cukros szirupban ázott volna. Szinte érezhető az a fémes „konzerv” íz a kifújás után, amitől nehéz eldönteni, hogy valódi, friss gyümölcsről van-e szó, vagy már egy feldolgozott, jól beáztatott termékről. Dl kazánból fogyasztva, a hűsítés közepesnél egy kicsit többnek mondható, éppen annyi található benne hogy a gyümölcs kellemesen fanyarkás és egyben édes ízét ne nyomja el. Az édesítés a gőzölés végeztével még egy kicsit rácsücsül a szájpadlásunkra, éreztetve a jól megérett gyümölcs hatását.

Összegzés: A végeredmény rendkívül ütős lett​:blush:. A gyártó tökéletesen optimalizálta a gyümölcs ízét, egyszerű, mégis van benne egy kis „csavar,” amitől még ízletesebb és vonzóbb lett a termék. Igazán nem lehet rá panasz, talán az édesítés az egyetlen, ami néhányaknak túl sok lehet. Árban is jól helyezkedik a kategóriában, a 7eurós árával valamint a maximalizált ízével jó vételnek tartom a gyümölcs kategória szerelmeseinek.

11 kedvelés

Hmm, fiúk, ananász :grin::star_struck:

3 kedvelés

Talán a dvarwból is izes lesz​:sweat_smile:

2 kedvelés

Vásároltam egy Flavor West Caramell Cinnamon Roll aromát. Eredeti szlovák termék. Érdekes…! Én 50/50 alapléhez 7%-ban kevertem. Meggyőzően fahéjas, a karamell kevésbé érződik, de az édes íz határozottan benne van. Én nagyon szeretem a fahéj illatát és ízét, így a hasonló ízléssel rendelkező sorstársaimnak csak ajánlani tudom. Elsőre kissé brutálnak tűnhet, valójában nem az. A nagymamák fahéjas sütijeinek ízét emlékezteti, vagy méginkább Anyukám tejbegrízének az ízét, amit rossz evő gyerekként nekem készített és jellemzője volt, hogy a tányérban lévő nem folyós tejbegríz minden 1,5-2 négyzetcentiméternyi felületén legalább egy francia drazsé volt beágyazva, megszórva mindez extra adag fahéjjal. Most ez kiváló a vörös bor kortyolgatása közben. Még a karácsonyi forralt boros élményeket is idézi.

6 kedvelés