Túlélő topik

Csak úgy mondom: mind meghalunk. :smile:

3 kedvelés

Köszi Jani, te aztán tudod motíválni az embert. :rofl:

Hátha lesz majd dupla áron :grin:
Hogy is volt ? Azonnal le kell csapni ami tetszik,mert lerabolják :joy:
De az is olyan lehet mint a modok,minek a’ há’ nincs má’ elég ? :joy::joy::joy::joy:

Igen, de akkor ment a …jaj…kell ez nekem…jaj…tetszike nekem…most meg hiányzik. :sweat_smile:

Lehet kéne egy agyturkász. :thinking:

1 kedvelés

Mostanában ez itthon a mottó vásárlás előtt-közben.Párszor már szalasztottunk el így 1-2 dolgot. :slightly_smiling_face:
baby spoon GIF

1 kedvelés

Amit ma megvehetsz ne halaszd holnapra…tapasztalat. :no_good_man:

1 kedvelés

Nekem nem kell semmi,de a L.aroma oldal meg van nyitva :flushed:
Ezek a blendfeel cuccok………:joy::joy::joy::joy:

34k volt, 17k akciósan, de ilyenkor nem azt érzem, hogy dejó, spóroltam 17k, hanem elbuktam 17k kedvezményt. És ez fáj. Ja, várjá, ez nem a függő topik…szóval én biztos nem élném túl a valamit.

De az is benne motoszkál az emberfiában,hogy addig nyújtózkodj amíg a takaród ér.Legalább is bennem mindig,vagy sokszor. :saluting_face:
James Franco GIF

2 kedvelés

Ezt a mondást nem ismerem… :smile:

1 kedvelés

És ha szembe jön A LEHETŐSÉG! Na akkor mivan? Erre mondj valami okosat. :sweat_smile:

Az ok,de mi varrunk a paplan aljához :joy:

Nem tudok varni, nekem simán kilóg a lábam. :rofl:

Tudnád milyen vételeket halasztottam így el…sírok azóta is…van olyan ahol már a gyártó sem csinál… :sob:

2 kedvelés

Ezen még gondolkodnom kell.
Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield

Intimidating Oh Yeah GIF by Laff

1 kedvelés

Szívtam Ceylon meg Garzon teafüvet,.kémiakönyvem lapjába csavarva középsuli 2.-os kollégistaként. Akkor minden alapom megvan a túlélésre :roll_eyes::joy:

2 kedvelés

Plusz F Tomi is csinált róla videót…:wink:
Amit azzal kezd hogy Ő nem szokott dohányos aromákat szívni de úgy látszik van az a pénz…:wink:

Akkor biztos,megtudja mondani melyik jó dohány íz melyik nem,ízléstől függ de azért nem árt ha azt használja a véleményező…szerintem.

Semmi féle képpen nem adok a véleményére a 250k-s “barátomnak”:joy:
Annyiért hidd el én is reklámoznám még a La tabit,meg a meg mindent is azért a pár percért :joy: