Túlélő topik

Röviden a mágnes generálta változó impulzus a tekercsek közt indikciót hoz létre ami áram . Az ad áramot a motornak de csak annyit vesz fel a motor amennyi az üzemeléshez kell. A többi szabadon kivehető és vissza is taplalja az eszköz jelen esetben legyen sarok csiszoló .

Nagyon tetszik…Köszi!

Ha akad lepukkant agregátor mármint a motor gafta benne azt is lehet használni . Motor ki elektro motor be egy jó nagy lendkerék amivel betudod forgatni és voala.
Elektromotor szervíz igénye kb csapágy csere normál használat mellett max szén kefe még ugye az nyíródik idővel

Na az enyém hasonló csak oldal irányba álnak a motorok és szíj át tétesek.

Majd fűtésről is rakok fel ide kis mutatni valót az is indukciós :wink:

1 kedvelés

Sima ferit mágnesel is megy .

1 kedvelés

Egyébként azt hiszem az általad felvázolt helyzetben a vape lenne a legutolsó gondom.
És hogy oldanám meg? Elővenném a 8 feltöltött akku egyikét. Ennyi

5 kedvelés

Egy kis fűtési tipp . Kiegészítő illetve lehet vizet melegítő is.
Sör kollektor névre hallgat a dobozokból kiindulva . Vízmelegítőnek jó a vékony falú pvc cső is

Sörkollektor. :saluting_face:

Hát azt hiszem nekem a vape-en kívül nem lenne gondom. Mire is jó a hagyományőrzés. Tudok lovagolni(autó helyett) fát vágni, gyertyát önteni, szabni, kézzel varrni. Állatot nevelni, levágni, növényt gondozni, fonni, szőni. Ja és az Uramnak van fegyvere :see_no_evil: :rofl:

Én meghalnék :joy:
Max törpe pónira tudnék felmászni,állatot is úgy nevelek hogy nem megyek be hozzájuk :joy:Ja és az utolsó szempont :stuck_out_tongue_winking_eye:

Az a legfontosabb, meg kell védeni, ami a kerítésen belül van, ill jól jön a hús, amíg az állatok nem nőnek meg :see_no_evil: :joy:

Múltkor elment a net…alig éltem.túl. :rofl:

1 kedvelés

Tegnap adtam egy kis rezet,alumíniumot egy ……srácnak,el volt húzva a nagykapum :flushed:kiszóltam neki,a kaput ne lépje át :grin:a kutyáim mindíg szabadon vannak :smiling_face:de ők sem lépnek ki a kapun :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ne is mond :flushed:tudom miről beszélsz :hugs::joy:

2 kedvelés

Mi lennénk az elsők akik belepusztulnának bármibe is. :sweat_smile:

1 kedvelés

De… csak sikerült. :sweat_smile:
internet GIF

Ez én vagyok miután eszembe jut valami ami nincs,vagy elfelejtettem beletenni a kosárba :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Ne tudd meg amikor a fiammal azt csinálom,hogy elfelejtettem megnézni valamit.Rendesen mérges szokott lenni. :face_with_symbols_over_mouth:
Angry Bobs Burgers GIF

Tegnap vaciláltam egy bill kupakszetten, féláron volt, mára elfogyott. Pont ilyen fejet vágtam.

1 kedvelés