Tartózkodási hely

Azon agyaltam, vagy bambultam, hogy nagyon sokan vannak itt kérdezők, akiknek a tagok hosszú-hosszú posztokban próbálnak segíteni. Ez teljesen rendjén is van. Néha lehet egyszerűbb lenne mindenkinek, ha látnánk a kérdezőt, hogy helyileg éppen merre van kétségbeesve, és valaki tapasztaltabbal összefutna a környékéről. Tudom, hogy az itt leírt válaszok hasznosak lehetnek az ugyanazzal a problémával később találkozóknak, csak mint hatékonyság kérdőjeleződik meg bennem. Valamint, egy személyes segítségnél biztos kapna a kérdező olyan plusz segítséget, ami még meg sem fogalmazódott benne kérdésként. Nem beszélve a vaper kapcsolatok építéséről. Még mielőtt valaki személyesen betámadna, nem arról szól a gondolat, hogy nincsenek barátaim, vagy kinézetemmel a frászt szeretném hozni bárkire, vagy elvenni a kedvét bármitől.:joy::joy::joy: Csak sok olyan kérdés volt már, aminél úgy voltam ,egyszerűbb lenne ránézni, de mivel nem derült ki a probléma földrajzi elhelyezkedése automatikusan, így ellehetetlenült a szándékom.

7 kedvelés

Én erről azt gondolom, hogy ez a kérdezőben merüljön fel, végülis neki van baja, én már jó párszor felajánlottam, de nem nagyon volt rá késztetés. Szóval nekem jó így. :joy:

Az adatlapokon megjelölhető a lakhely :point_up::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem véletlen van a Vaper Lokátor! ( béta ) :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én is tudom. Pont ennek a használatára próbáltam felhívni a figyelmet. :wink:

A fele kérdés csak unatkozom bedobom mit vegyek mit ne és hány watton…

2 kedvelés

Szmokkot vettem,de nincs íze mit rontok el? :thinking::joy:

A másik fele, miért folyik, szörcsög, miért nincs íz, miért van dryhit, kipróbálnék más drótot vattát. stb. Ezek alapból egy kávé idöt sem vennének igénybe

2 kedvelés

Jó az ha kérdez valaki,ahogy én is tettem ,
de ha nem néz utána és csak a választ várja mi a jó NEKI ,arra elég sok választ kaphat tőlünk de csak a sajátunkat írhatjuk ami nekünk bevált.

5 kedvelés

Azért dobtam be, mert a leírásban ott van, hogy hol van a beállítás.

2 kedvelés

A kommentek alapján elnézést kérek mindenkitől, hogy túlgondoltam a segítségnyújtást azon a szinten, hogy ülök a gép előtt és okoskodok. Sorry, hogy felmerült bennem, nem lehetne-e személyesebbé tenni a dolgok menetét.

Igen én is az utána olvasást híányolom…nagyon jól észre vehető,hogy sokan semmi energiát nem fektetnek bele csak itt megkérdezik …mindegy is…csak én morgok itt… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Nincs ezzel semmi baj, sőt. :slightly_smiling_face: Jó gondolat, csak a tettre készséggel szoktak gondok lenni. Részemről ott engedtem el a dolgot, amikor időt nem sajnálva találkozom valakivel, órákig mutogatok, ecsetelek, aztán később megköszöni másnak, mert amaz illető 1 mondattal elintézte. “Ha jó az íze sz@rd le a többit!” Amíg nincs értékrenden a tudás addig nem tud az ember mit tenni. Személyesen se… Maradnék tisztelettel. :hugs:

4 kedvelés

Hidd el nem csak te :smiling_face:szoktam én is elég sok dolog miatt :joy:(itt is )

Próbálom kerülni a beszólást de szívesen tenném…

Nem régóta vapelek,de vettem a fáradtságot hogy utánanézzek elég sok dolognak amikor kezdtem.(és most is)
Legyen ez egy kezdő mod,vagy huzal vagy bármi. Igen ,megvettem szinte az összes féle fajta “drótot” is,nem egy ökör ára én úgy gondolom,amiből el lehetett indulnom.
Innentől ha valaki nem tud valamit vagy gondja van szívesen segítek /tűnk/ bárkinek akinek szüksége van ránk :smiling_face:
De olyat hogy milyen löttyöt vegyek aminek jó íze van,arra nem tudok választ adni :grin:

2 kedvelés

Forditva tetted be az akksit…:rofl::rofl::rofl:

Brünci van a tetején az a baj. :slightly_smiling_face:

Ismét ez a brünci…:rofl::rofl::rofl:

Nálam még mindig kedvenc…:grin::laughing::sweat_smile:

3 kedvelés