Túl sok talán?

Sziasztok,
Kb. fél éve vapelek, 14 év analóg után.
Jelenleg 1mg-os 70/30as szmötyit szívok vaporesso iTank2-ben, kb. 50watton hajtva 0.4es porival. Természetesen DL.
Mivel a liquidek olyan finomak, mondhatjuk, hogy éjjel nappal a számban lóg a készülék (ha több nikotint teszek bele akkor is, próbáltam…:grinning:).
Délután/nap végére olyannyira tele vagyok már, hogy szinte nem is esik jól, de szívom és ennek eredménye képp, nem is jó a közérzetem. Valahogy nem oké semmi, fáradékonyság, dögléshez van csak “energiám”.
Veletek nem volt ilyen? Ha igen, bejött vmi praktika? (Ertelem szerűen, hogy kevesebbet kell szívni, csak na, nem olyan egyszerű :grinning:)
Érdekes, ha iqos-szal csinalom is ezt, akkor nincs ilyesmi.
Köszi!
Peti

5 kedvelés

Szia.
Azt még elárulhatnád hogy miből kevered az 1mg-os alapodat.
Hátha tényleg az a kevés neked.
Vagy mennyi ami több :thinking:

6 kedvelés

100ml-t keverek mindig. 65 ml 100% VG és 5 ml 20mg-os 100% VG nic booster. Ehhez jon 20 ml 100%PG és 10ml a&l aroma. Igy jön ki a 70/30.
Próbáltam már 2mg es 3mg-os verzióban is.
Erre gondoltam, hogy több nikotinnal.

2 kedvelés

Szia @Buko üdv köztünk! :blush:

Mivel a liquid (de külön a PG és VG is) dehidratáló hatású, én azt javaslom első körben, hogy vigyél be több folyadékot, hátha “csak” ennyi a gond. A kevesebb folyadékbevitel sokszor érdekes dolgokat művel a testünkel. Ezzel nem azt mondom, hogy nem iszol eleget, hanem azt, hogy egy ilyen életmód mellett már máshol van a minimum, mert hogyha vapelsz akkor többet kell inni is, kötelező jelleggel. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Egy mili nik az semmi szerintem.
Ha kevesebbet szeretnél szívni emelj a niken .
Ha nem ézed a torokhatást akkor kevés.

6 kedvelés

1-1,5ml az csak arra jó, hogy leszoktassa magát a felhasználó a nikotinról. Nem érzed a hatását de cserébe tudod, hogy benne van és ez “megnyugtat” :sweat_smile:

7 kedvelés

Ezt az egészet én csak a nik miatt csinálom…ha 1-1.5mg/ml-t használhatnék akkor inkább nem is vépelnék. Mondom ezt úgy, hogy jóideje 3-3.5mg/ml között használok.

6 kedvelés

Ám mennyit fogyasztasz el egy nap amitől rossz a közérzeted?

7 kedvelés

Kb 20-25 ml megy egy nap

3 kedvelés

Nem aprózód el. Ennyitől én is szarul érezném magam :smile:

6 kedvelés

Már ennyi belégzéstől én is hiperventillálnék :roll_eyes:bár nem ismerem a DL vonalat, hogy mi a sok. De itt maga a belégzés mennyisége a sok, szerintem. Értem én, finom a liquid, szopogattam el gyerekkoromban 25 dekás zacskó töltött cukorkát 2 óra alatt :grin:

4 kedvelés

Húsvétkor mindig megfeküdtem két zacskó után :smiley:

4 kedvelés

De nem egyben vetted be, ugye? :roll_eyes::thinking::joy:

3 kedvelés

Amennyi a számba fért annyit ettem. Mohó gyerek voltam​:rofl:

5 kedvelés

Na, akkor már csak az a kérdés, hogy melyikőtök volt nagyobb szájú kölök :grin:

3 kedvelés

Ritkán volt édesség, csóró család voltunk…de, Ha kaptam, akkor én nem szerettem katonázgatni, beosztogatni. Ma is így van. Ha van egy tábla Milkaszerű valamim, nem tördelgetek naponta 2 kockát. Megvárom a szombat estét, és felzabálom egyben. :grin: Aztán napokig nem.
(Kövér kisfiú voltam, amikor épp nem csontsovány, a betegségtől, ez váltakozott…
Most nagydarab felnőtt vagyok, de nem ordenáré. )

4 kedvelés

na, csak mert valamiféle versenyzést véltem érteni a hsz-okból :slightly_smiling_face:

3 kedvelés