Torokhatás

VG= Valódi Gőz, PG= Parádés Gasztronómia. :joy::joy: Így meg tudod jegyezni. Jobb most nem jutott eszembe, még félig alszok. :joy::joy:

2 kedvelés

Szia @sonny007 üdv köztünk, érezd jól magad. :hugs:

Vagy túl fent van a tekerésed és azért kapar, vagy azért, mert nem szellőztette ki a liquidet.

Mint írtad is, a magasabb nikotin nem feltétlen megoldás a TH-ra. Nézz rá a tekerésedre és emeld meg, meglesz a TH is. :slightly_smiling_face: Csak ne a 10mg-ossal, mert lekaparja a torkodat. :sweat_smile:

4 kedvelés

Kérdezd meg tőle, hány mg szív!?
Egyébként 18mg vagy 24mg-al! :wink:

2 kedvelés

Ha ő jól mondta akkor 18mg-ost. 110ml-t kaptam tőle, gondolom ezért nem érzem a 6mgos és 10mg-os nikotin mennyiségnél azt az érzéseket mint a 18mg-osnál :smiley:

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget! Igyekszem ezt észben tartani :smiley:

2 kedvelés

Láttam én is az aromamesterest de mivel kezdő vagyok a témában nem mertem belevágni onnan. Így egy másik oldalról rendeltem 50/50-es keveréket amihez adtam 10ml-s nikotint plusz az aromát megfelelő arányban. De akkor ezek szerint lehet onnan is rendelni nyugodt szívvel :slight_smile:

3 kedvelés

Szia! Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat örülök, hogy itt ilyen segítőkész emberek vannak és a csoport tagja lehetek. Úgy gondolom ez a vapelés nem olyan egyszerű mint a síma cigi. De majd lassan kipróbálgatva a dolgokat düllőre jutok mi is lesz nekem a jó :smiley:

4 kedvelés

Hú amúgy nagyon nem egyszerű… ha próbálkozol különféle aromákkal, sok löttyöt fogsz a csatornába ereszteni, készülj fel :sweat_smile:

Sajnos sok olyan aroma van ami a Te szetteddel, éspervagy a Te ízlésednek nem fogja hozni azt, amire számítasz. Sajna ez egy ilyen szakma.

De nem szabad feladni, lesz olyan is, ami nagyon bejön, és nem tudod letenni, és az szuper lesz :slight_smile:

Szerk: én októberben kezdtem, de vissza-vissza nyúltam az analóg cigihez, majd volt 1-2 hét, amikor nem is gőzöltem. Írtam is ide a fórumra, és jött is a támogatás, nagyon klassz kis csapat van itt!

Aztán vettem egy másik tankot, és minden megváltozott, az már akkor nagyon bejött! Így aztán december óta nem cigiztem :slight_smile:

2 kedvelés

Én eddig amit kipróbáltam ízre az mind tetszett… 1 volt amire azt mondtam nem akkora durranás mint amit írtak róla de szívható.
Amit egyenlőre a saját keveréseimből hiányolok az a torokhatás amit a kapott liquidnél tapasztaltam. De így a beszélgetések során nagy valószínűséggel a nikotin mennyiség kevés ezért nem érzem azt a hatást.
2 hónapja nem szívtam rendes cigit miota áttértem.

3 kedvelés

Erősebb torokhatást a magasabb nikotintartalommal érhetsz el, de ugye általában inkább ennek a csökkentése a cél… Szabályozható mod készülékkel is emelheted a th-t, a teljesítmény növelésével. Mivel felújítható tankod van, a tekerés milyensége is számít, azzal is tudsz variálni. Csinálj alacsonyabb ellenállást, és hajtsd meg magasabb watton, akkor a torokhatás is erősebb lesz. Ki kell kísérletezni, hogy neked mikor jó.

2 kedvelés

Köszönöm a segitséget. Gyakorlatozok a dolgokon :smiley:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.