Torokfájdalom

Azt írja a gyártó, hogy ezeket az aromákat nem kell érlelni. Organic for pod sorozat. Nem tudom milyen egy jó kentucky, de ha ilyen akkor inkább maradok az aroma mentes vonalon.

3 kedvelés

Melyik lett végül is?

https://www.3fvape.com/home/63761-authentic-zq-essent-dna75c-75w-tc-vw–box-mod-full-black-variable-wattage-175w-1-x-20700-18650.html?search_query=Authentic+ZQ+Essent+DNA75C+75W+TC+VW+Box+Mod&results=1

https://www.3fvape.com/mtl-atomizer/47847-authentic-ambition-mods-and-the–gentlemen-club-bishop-mtl-rta-rebuildable-tank-atomizer-black-ss316-40ml-22mm.html?search_query=Authentic+Ambition+Mods+and+The+Gentlemen+Club+Bishop+MTL+RTA+Rebuildable+Tank+Atomizer±+Black%2C+SS316%2C+4.0ml%2C+22mm&results=1

4 kedvelés

Az jó párosítás lesz​:+1::tada:

De nem bírtam ki és rendeltem még randomra 2db RDA -t is…

3 kedvelés

Ez teljesen megszokott, mással is megesik :smile:

4 kedvelés

nemtudom. oké ez mtl. de nekem ezek annyira snasszok :smiley:

2 kedvelés

BoomStick Engineering Reaper 18mm MTL RDA
Swedish Vaper HotRod 24mm RDA
Hátha jók lesznek…meg ugye akciós volt… :joy: :joy:

2 kedvelés

A Reaper el fog veszni a tetején :rofl:

Azért megvan még a kroma r is…:slight_smile:

Na ezek pofásabbak, csak ezeknek meg nincs tartályuk. :confused:

Kóstolásra vettem őket…meg, hogy kipróbáljam a DL-t…arra remélem jók lesznek…

2 kedvelés

Nálam kiválóan teljasítő RDA.

3 kedvelés

Milyen összeszereléssel teljesít kiválóan, ha szabad érdeklődnöm?

Nálam squonk RDA-ként,dupla Alien Clapton 0,25 Ohm,Cotton Bacon Prime. :saluting_face:

2 kedvelés

Értem…Mh…hát nekem 1előre csak 28g-s kanthal huzal meg 2dboz MTL fused clapton van itthon… :thinking:

Sima szálhuzallal is műxik. :slightly_smiling_face: :saluting_face:

Na…ez +… és akkor kb hogyan kéne kinéznie? Már így első nekifutásra…

Az aztán ihatja rendesen a liquid-et :thinking:…már a single 0,45 Ohm is gödény :grin:

1 kedvelés

Alien-el valahogy így:



Ha kell,áttekerem kanthal-ra,de kb. az is 3-as magon,5-6 karika,+ sok vatta,mert “szomjas mindig”! :rofl: :grimacing: :saluting_face:

3 kedvelés