Torok hatás

Sziasztok
Tudnátok ajánlani mtl kazánt, aminek kifejezetten jó a torok hatása? Kinek milyen tapasztalata van?!
3 éve tértem át, rengeteg kazánt próbáltam, ami a favorit eddig
Taifun gt 2
Kaifun v3
Bayka v9

Diplomat
Fev 5s
Dvarw
Byka se

De nálam a gőz összhatása is számít, ebben pedig a byka v9 szerintem jobb, mint a byka se vagy a diplomat. Én a rusztikusabb, kevésbé szofisztikált gőzöket kedvelem igazán, ebben például a dvarw szerintem elég jó.

3 kedvelés

Byka SE az jó.
V9 az talán claptonnal. De max. közepes úgy is.
Expromizer v4, és Geekvape Ammit, de ezek beszerzési lehetősége majdnem zéró. Nekem ők a th bajnokok.
A Törpét is meg lehet tekerni ütősre, egy 0.6-0.8 ohm/4-5 menet claptonnal.

3 kedvelés

Pont a törpét szívom, az inkább íz… Dvarw 22. 24 is van de nem vagyok oda értük…
Arcana vélemény?

10 embertől 10 ajánlást fogsz kapni…milyen húzal, milyen watt, mekkorra mag átmérő, hány tekerés, milyen afc? És még akkor is lehet eltérés kinek milyen érzékeny a torka.

Nálam a dvarw kanthal d-vel, 0.8 ohm, 12.5 watt, talán a 2.0-s afc van benne, erre nem emlékszem, tekerés felhúzva, inkább th, mint ízkavalkád.

Ja és 10mg-os liquid.

De most épp a caiman v5-öt használom, mert most valamit eltaláltam, mert elég harapós lett, pedig eddig elég gyengusz volt thban…

3 kedvelés

Hát igen, igazad van…
Ki próbáltam már sok féle tekerést ilyen olyan huzal, lehető legmsgassabb pozícióban, de még keresem az igazit :smile:
Az itt említett kazánokat még be szerzem.

És nagyon nem mindegy a leves aromája sem.
Egy kivonatos Virginia sosem lesz őrülten th-s, mert az íze is olyan.

Akkor nem ma kezdted…innentől kezdve már eléggé egyéni ízlés kérdése kinek melyik tank jön be. Nekem most azért van 8, mert mindegyikkel más élmény gőzölni, nem tudnék jó szívvel egyet kiválasztani.

Arcana nekem is tetszik, gondolkodtam rajta, de egyelőre inkább nem veszek több vép cuccot. :sweat_smile:

2 kedvelés

Igen ez pontosan így van.
Kb van 10 nekem is de még keresem az igazit :smile::smile:
A fent említett 3 tank a faviritom jó íz th szempontjából.

Ezért van nekem 7 egyforma :joy:
Amúgy a huzalok, vatták, csillagok állása stb. úgyis beleszól.

3 kedvelés

Nekem a flesh-e vapor 4,5s jött be torokhatást illetően.
Mtl fused Clapton huzallal .
Az NI80 28GA el sem rossz de Clapton al az igazi.
De függ a nikotin mennyiségtől is hogy mekkora a torokhatás.

1 kedvelés